У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна с

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 14:17

У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна с

Пропонуємо до обговорення:
Робота над помилками: Якою буде операційна система Windows 8.1

Дивися повний текст У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операційна система Windows 8.1.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 14:17

Читаю и поражаюсь... до чего программы дошли - и разрешение экана можно будет менять, и размер окон, и супер-важная функция слайдов при блокировке... Глядишь, в виндоус 8,8 смогут повторить фунциональность ХР :)
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 397
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 14:23

  ЯЧитатель написав:Читаю и поражаюсь... до чего программы дошли - и разрешение экана можно будет менять, и размер окон, и супер-важная функция слайдов при блокировке... Глядишь, в виндоус 8,8 смогут повторить фунциональность ХР :)

это 5;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 14:45

Re: У Microsoft розповіли, якою буде довгоочікувана операцій

Вин 8.1 уже перегнала Вин 3.11 по функционалу и догоняет Вин95. Кнопка пуск уже появилась, осталось ещё меню Пуск сделать.

ЗЫ. А кстати, действительно идея микрософта со своими тайлами во весь экран ничем не отличается от рабочего стола вин 3.11. Только там иконки красивее были, а здесь только текст и цифры.
max1gu
 
Повідомлень: 217
З нами з: 08.08.08
Подякував: 4 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 15:11

  max1gu написав:Вин 8.1 уже перегнала Вин 3.11 по функционалу и догоняет Вин95. Кнопка пуск уже появилась, осталось ещё меню Пуск сделать.

ЗЫ. А кстати, действительно идея микрософта со своими тайлами во весь экран ничем не отличается от рабочего стола вин 3.11. Только там иконки красивее были, а здесь только текст и цифры.


Ниправда. В 3.11 окна уже могли находится одно певерх другого. А принцип тайлов это скорее из виндоус 1.0

http://fotohost.org/images/a1d6e1f4-72kB.jpg

Все новое - это хорошо забытое старое*

Ждем Windows 9 которая таки догонит 95-ю. :mrgreen:
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 15:48

работают, молодцы
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 08:04

Странно, что пожелания пользователей берутся во внимание через какой-то странный фаервол в МС.
skazkaMKua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 524
З нами з: 04.12.11
Подякував: 16 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1796
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 941
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 1034
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама