У Києві тільки 252 абітурієнта зареєструвалися на зовнішнє о

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 10:34

У Києві тільки 252 абітурієнта зареєструвалися на зовнішнє о

Пропонуємо до обговорення:
Всього 252 абітурієнта з Києва зареєструвалися на зовнішнє оцінювання з російської мови

Дивися повний текст У Києві тільки 252 абітурієнта зареєструвалися на зовнішнє оцінювання з російської мови.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 10:34

В частности для участия в тестировании по русскому языку, которое состоится сегодня, 10 июня, зарегистрировались 6902 абитуриенты из 322 тысяч.(с)

Ну,правильно,филологи и залетные. Остальным зачем его тестировать?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 11:39

  alex10 написав:В частности для участия в тестировании по русскому языку, которое состоится сегодня, 10 июня, зарегистрировались 6902 абитуриенты из 322 тысяч.(с)

Ну,правильно,филологи и залетные. Остальным зачем его тестировать?

Так не учили ж его совсем в школах. Вот вторым иностранным появилась возможность выбрать и ситуация изменится.

По информации главы парламентского комитета по вопросам науки и образования Лилии Гриневич, только в Киевской области русский как иностранный будут изучать 50% учащихся, а в Бориспольском районе таких школьников — целых 62%.
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 13:39

Re: У Києві тільки 252 абітурієнта зареєструвалися на зовніш

А навіщо її вчити в Україні. Вчити треба європейські мови: англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську. Російська дуже наближена до української, лунає з усіх усюд в Україні, російське чтиво набагато переважає інше на полицях кіосків і книжних магазинів, тому вивчити її можна легко, не докладаючи до цього спеціальних зусиль. А от германські мови набагато складніші для вивчення нашим дітям, зате вони дозволяють відчувати себе повноцінним членом світової спільноти, принаймні в плані спілкування, а не «німцем», тобто німим, як колись в Росії називали людину яка не розуміє, що їй говорять і сама не може зрозумілою мовою нічого пояснити.
B_O_S
Аватар користувача
 
Повідомлень: 173
З нами з: 25.07.12
Подякував: 38 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 711
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1751
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 06:47
jordisson22
2 7495
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама