Експерт: влітку долар подешевшає, а до осені подорожчає

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 5678>
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 14:09

pontardawe88
А дайте-ка расчет арифметический - В таком-то году положил столько-то гривён, что было эквивалентно ... дол. И вот набежало к такому-то году ... Итого купил квартирку поболее, чем смог бы, если бы изначально деньгу держал в дол. на депозите под 10% или там в золоте без депозита... У меня никак арифметика с гривневыми депозитами не срастается, особенно если брать с годков так 95-97. Напомню, перед российским дефолтом в августе 98-го курс был где-то 1,86 грн/дол. И за 20000 кбаков можно было любое жилье купить.
Alex56
 
Повідомлень: 251
З нами з: 22.04.09
Подякував: 37 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 14:14

Alex56 В 2010 200т под 21%.В 2011 под 19% Как раз процентами покрыл недостающую сумму.Курс не изменился(вернее на пару копеек).
pontardawe88
 
Повідомлень: 228
З нами з: 14.03.11
Подякував: 20 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 15:13

  pontardawe88 написав:Alex56 В 2010 200т под 21%.В 2011 под 19% Как раз процентами покрыл недостающую сумму.Курс не изменился(вернее на пару копеек).

да, агитаторов набежало....
видать "шторм" с курсом гривны намечается просто огромный.
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 15:35

  cellar написав:
  pontardawe88 написав:Alex56 В 2010 200т под 21%.В 2011 под 19% Как раз процентами покрыл недостающую сумму.Курс не изменился(вернее на пару копеек).

да, агитаторов набежало....
видать "шторм" с курсом гривны намечается просто огромный.

Я не агитирую.Человек спросил-я ответил.Вы живите как хотите.У меня достойная профессия. Так же пользуюсь и другими возможностями улучшить свою жизнь.Депозит в гривне однозначно мне помог ее улучшить.У каждого своя голова на плечах.
pontardawe88
 
Повідомлень: 228
З нами з: 14.03.11
Подякував: 20 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 16:18

  serg_sk написав:банк - посередник. Йому по цимбалах ціна ресурса, його цікавить лише маржа.

Не скажіть. Дешевший товар продається краще, ніж дорогий товар тої ж якості, і дозволяє отримувати прибуток з більшого обороту. Не однією маржею...

  serg_sk написав:Оленів, які купують Айфон 5 в кредит з переплатою 80 % за рік вистачає, отже можна залучати ресурс під 25 % річних.

Експерт начебто ратує за розвиток національного виробника.

  serg_sk написав:Національним виробникам також до лампочки ціна ресурса. Тому що 90 % з них - монополісти. І ви купите їх товар по такій ціні, яку вони придумають.

Для здорової економіки, виробництво розвивати потрібно на конкурентній основі, для чого потрібно дешеве фондування. Та й Експерт також постійно говорить про необхідність зниження депозитних і кредитних ставок. Чи по Вашому він ці "бздури" з пальця висмоктує?

  serg_sk написав:може тому, що у нас національна валюта - гривня, а не зайчик, юань або реал?

Банальщину говорити, не мішки перевертати. Банки можуть залучати як дорогі і невигідні вклади в гривні, так і дешеві вигідні у валюті, звідси виникло питання до Експерта. Ваші обґрунтування я почитав, тепер хотілося би все ж послухати "начальника транспортного цеху".
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 18:23

  pontardawe88 написав:Я в здравом уме за несколько лет с помощью депозитов по 20% в гривне подсобирал себе на квартирку,в которой сейчас и нахожусь.

А золото Ви часом не продали в серпні 11-го на піках, який молодець, пройшов по тренду майже з самого початку і до кінця. От тільки тренд - зараза має властивість розвертатися, коли останні олені його впізнали.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 09:39

Re: Експерт: влітку долар подешевшає, а до осені подорожчає

Что-то ботов развелось:
galina4evkina З нами з: 01.10.12
vera4emeris З нами з: 01.10.12
и главное никакого креатива в логинах и постах. :mrgreen:

А если по делу, то может курс в самое ближайшее время и не прыгнет. Тут уже зависит больше от политики, чем от экономики (какой бы она полуживой не была). Скажут, как Азаров - цены стой, раз-два! Значит какое-то время будет "добробут" и "стабильность". А то что похерят все запасы но выстоят, то дело такое, бывает. :mrgreen: Зато потом в самый неожиданный момент курс как влупит... что всем мало не покажется. Так что лучше перебздеть, чем недобздеть. Как в народной мудрости: 100 доларiв, вони завжди 100 доларiв. (с)
Доктор Хлус
Аватар користувача
 
Повідомлень: 484
З нами з: 07.06.13
Подякував: 46 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 10:25

Mirax
зрозумів, питання було адресоване експерту. Мовчить експерт :)
"Для здорової економіки, виробництво розвивати потрібно на конкурентній основі, для чого потрібно дешеве фондування". Так в цьому вся суть проблем Української економіки - нема у нас конкуренції. І не буде. Монополісти-олігархи, Сім'я не дозволять
Востаннє редагувалось serg_sk в П'ят 14 чер, 2013 10:30, всього редагувалось 1 раз.
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 10:27

  Mirax написав:
  pontardawe88 написав:Я в здравом уме за несколько лет с помощью депозитов по 20% в гривне подсобирал себе на квартирку,в которой сейчас и нахожусь.

А золото Ви часом не продали в серпні 11-го на піках, який молодець, пройшов по тренду майже з самого початку і до кінця. От тільки тренд - зараза має властивість розвертатися, коли останні олені його впізнали.


технічний аналіз: чим довше існує тренд, тим більша імовірність його розвороту. Мені пощастило зайти на тренд високих депозитних ставок у гривні ще на початку 2009 р.
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 16 чер, 2013 20:40

  turbina написав:В этом году урожай на зерновые должен быть хорошим. Мировые цены на зерно упадут.

В это году Украине пророчат урожай в 53-54 млн.т, это больше прошлогодних 46 млн.т. Причем в этом году опять увеличились посевы под кукурузу, цены на которую упали до уровня июня 2012 года (5.3 ц/бушель - максимум был 6.7 центов/бушель в сентябре прошлого года).
Востаннє редагувалось gray в Нед 16 чер, 2013 21:57, всього редагувалось 1 раз.
gray
 
Повідомлень: 466
З нами з: 16.08.07
Подякував: 8 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 4568
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2026 01:50
moveton
1 19308
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 січ, 2026 12:42
salvydas
2 12354
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 січ, 2026 10:32
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама