У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 12:48

У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс

Пропонуємо до обговорення:
У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс

Дивися повний текст У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 12:48

И где же реакция рынков?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23474
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 13:19

  hxbbgaf написав:И где же реакция рынков?

Markets are now going down after initially being closer to flat. US futures are modestly in the red.

Italy is off by 1.3%. Spain down by 1.2%.

Read more: http://www.businessinsider.com/morning-markets-july-10-2013-7#ixzz2YdmBtOI8
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 20:49

Коллапс это когда USSR collapsed. А квартальный спад на 3,1% это колебания.
legion
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 10:39

  legion написав:Коллапс это когда USSR collapsed. А квартальный спад на 3,1% это колебания.

второй месяц подряд? это уже закономерность, а не колебание
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 10:52

  spas написав:
  legion написав:Коллапс это когда USSR collapsed. А квартальный спад на 3,1% это колебания.

второй месяц подряд? это уже закономерность, а не колебание


а ничего, что до этого росли 20 лет? :) КРЫЗА! рятуймося :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 11:45

интересно, как про наше экономическое положение написали бы китайцы?
dinamo
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1296
З нами з: 04.01.10
Подякував: 57 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 11:54

  dinamo написав:интересно, как про наше экономическое положение написали бы китайцы?

Иероглифами, мы бы все равно ничего не поняли.
Мне другое интересно, если автор называет коллапсом спад в импорте и экспорте Китая, как тогда назвать ситуацию с нашим внешне-экономическим балансом, ЗВР и повальной коррупцией и казнокрадством?
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 13:04

  legion написав:Коллапс это когда USSR collapsed. А квартальный спад на 3,1% это колебания.

Немногие ожидали распада СССР в 1981-м году. Только самые умные.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 13:05

Re: У зовнішній торгівлі Китаю настав колапс

  roman tr. написав:а ничего, что до этого росли 20 лет? :) КРЫЗА! рятуймося :mrgreen:

Ничего.
У роста были причины. Японцы тоже 20 лет росли...
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2562
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 кві, 2025 10:58
root
1 1133
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 жов, 2023 18:16
bodia1406
1 652
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 07 лип, 2023 08:00
finuser192
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама