РФ у відповідь за податки на іномарки планує спецмита на укр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 12:38

Re: РФ у відповідь за податки на іномарки планує спецмита на

  Клавдий Шифер написав:Читай таки внимательно то, шо тебе написал уважаемый zzzzzz и не пиши маме глупостей с умным видом.

это вы шоли мама?

П.С. и давно вы ознакомились с правилами ВТО? :wink:
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 12:43

  odessit2007 написав:это вы шоли мама?

Боже храни от такого шлемазла! :lol: :lol:

  odessit2007 написав:П.С. и давно вы ознакомились с правилами ВТО? :wink:

Нюмочка, в бородатом онегдоде один персонаж говорил другому: "Мне не нужно бежать быстрее медведя, мне нужно бежать быстрее тебя" :lol: :lol: :lol:
Клавдий Шифер
 
Повідомлень: 1312
З нами з: 02.03.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 156 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 13:00

Клавдий Шифер
Нюмочка, в бородатом онегдоде один персонаж говорил другому: "Мне не нужно бежать быстрее медведя, мне нужно бежать быстрее тебя" :lol: :lol: :lol:

товарищ император специально для таких шлемазлов есть другое выражение
Чем старше мудрец – тем мудрее, чем старше невежда – тем глупее...
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 13:08

а коли мутант пукін вводив утилізаційний збір на українські автомобілі - це було нормально?
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 13:21

  serg_sk написав:а коли мутант пукін вводив утилізаційний збір на українські автомобілі - це було нормально?

у "императора" спросите у него все шо делает Рашка нормально... :wink:
"Многие люди вольготно чувствуют себя на чужбине, лишь презирая коренных жителей"
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 13:41

  odessit2007 написав:Клавдий Шифер
Нюмочка, в бородатом онегдоде один персонаж говорил другому: "Мне не нужно бежать быстрее медведя, мне нужно бежать быстрее тебя" :lol: :lol: :lol:

товарищ император специально для таких шлемазлов есть другое выражение
Чем старше мудрец – тем мудрее, чем старше невежда – тем глупее...

Вы тут, товарисчи, диалектикой занялись. :mrgreen:
Polza
 
Повідомлень: 540
З нами з: 02.02.10
Подякував: 6 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 15:25

Ну и правильно. Сейчас соседи влупят налоги на наши товары. Вот тогда то и наступит пакращення.
papchik
 
Повідомлень: 243
З нами з: 17.03.11
Подякував: 136 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 15:39

судя по статье, так Украина по меркам ВТО вообще офигевшая! не попрут ли оттуда вообще?
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 16:01

Во Васадзе с Петром замутил)) пошел рикошет по остальным пацанам) Наверно не долго ждать когда этой парочке темную устроят)
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 16:07

а кто может объяснить каким боком Украина к австралийской табачке? и чем Йемен нам не угодил? Или просто кто-то с постоянного бодуна из наших топ-менеджеров на совещания в ВТО ходит?
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 346
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 677
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 06:37
ludasavkiv
1 1020
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама