РФ у відповідь за податки на іномарки планує спецмита на укр
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
На засіданні Ради з торгівлі товарами Світової організації торгівлі (СОТ) 11 липня будуть розглядатися претензії країн до України з приводу спецмита на імпорт іномарок, квоти на імпорт коксівного вугілля і намірів переглянути 371 тарифну позицію. Відповідні пункти містяться в порядку денному засідання Ради. Японія, зокрема, зробить заяву щодо введеного Києвом мита на імпорт автомобілів. А в запиті від ЄС і США - претензії щодо запроваджених Україною квот на імпорт коксівного вугілля. Читайте також: Чиновники зізнаються, що членство в СОТ за 5 років не принесло Україні очікуваних вигод Крім того, Україні доведеться відповідати на претензії одразу цілої групи країн у зв'язку з її намірами переглянути 371 тарифну позицію в рамках статті XXVIII GATT 1994. У порядку денному зазначено, що відповідні заяви подали ЄС, країни ASEAN, Австралія, Канада, Чилі, Єгипет, Гватемала, Китай і Гонконг, Ісландія, Ізраїль, Японія, Корея, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Туреччина і США. Нагадаємо, Україна з 14 квітня ввела спеціальне мито на імпорт в країну нових легкових автомобілів, зробивши найбільш ходові іномарки ще дорожче. Про свою стурбованість таким рішенням, прийнятим без консультацій з зацікавленими країнами, заявили Туреччина, ЄС, США, Росія і Південна Корея.
Украина ввела пошлину на авто не в соответствии с правилами BTO. Т.е. с точки зрения ВТО это не соответствует договоренности, потому они хотят наказать нас (компенсировать свои потери) за счет ввода встречных пошлин, как я понимаю, в рамках договоренносте ВТО. Все нормально и ожидаемо, к чему возмущения? Понятно, что мы хотим от всего получить лучшее (от ВТО в частности), но не хотим следовать правилам невыгодным для нас. Ребенка, который не слушается, наказывают, рабочего, не выполняюшего условия трудового договора, наказывают или увольняют. Вот это и происходит, в результате убогий отечественный автопром опосредованно будут поддерживать другие, более успешные отрасли (работающие на экспорт)и население непосредственно
serg_sk написав:а коли мутант пукін вводив утилізаційний збір на українські автомобілі - це було нормально?
Просто Украине надо было отвечать на этот российский утильсбор не введением аналогичного утильсбора, а защитными мерами в рамках правил ВТО (так же, как сегодня поступает Турция). То есть, надо было посчитать убыток и симметрично ввести налог на росавто или на любой другой роспродукт. Тогда никто из членов ВТО претензий к нам бы не имел. А так - поступили как всегда, глупо.
от чего наша власть защищает отечественный автопром, если они даже на 50% не загружены из-за малого объема рынка и низкого спроса? но в результате другие отрасли пострадают