В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захист де

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 14:07

  ТупУм написав:Die Happy посмотрим как Вы будете говорить через годик - это на счет курса. На счет контракта: Гугл в помощь! Или Вы слухи используете как основной источник информации...? Вот Вам пример: Азаров похвалився покращенням в рейтингу конкурентоспроможності - все завдяки "покращенням" На самом деле: У торішньому рейтингу IMD Україна піднялася на одну позицію, чому посприяло зниження рейтингу Греції, яка опустилася з 56-го до 58-го місця, пропустивши Україну і Хорватію. http://news.finance.ua/ua/~/1/2013/06/12/303593

время покажет.
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 14:08

Re: В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захис

то они из тюрьмы ее медалькой выманить хотят))
lobanoff
Аватар користувача
 
Повідомлень: 347
З нами з: 25.11.11
Подякував: 45 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 14:09

Re: В Іспанії Тимошенко нагородять медаллю за внесок у захис

  ТупУм написав:Die Happy посмотрим как Вы будете говорить через годик - это на счет курса. :mrgreen:

На счет контракта:

Путин "не очень понял" приговор Тимошенко: Контракт подписывала не она


Гугл в помощь! :lol:

Или Вы слухи используете как основной источник информации...?

Вот Вам пример:
Азаров похвалився покращенням в рейтингу конкурентоспроможності - все завдяки "покращенням"
На самом деле:
У торішньому рейтингу IMD Україна піднялася на одну позицію, чому посприяло зниження рейтингу Греції, яка опустилася з 56-го до 58-го місця, пропустивши Україну і Хорватію.
http://news.finance.ua/ua/~/1/2013/06/12/303593

:mrgreen:


Дык, все они хороши, что кровосися, что ЮВТ.
Вопрос только в том, какое зло из нескольких при власти на данный момент.
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 14:20

  Die Happy написав:Мне гораздо лучше чем при чокнутых свидомитах. Эти тоже не подарок,но эти пришли за баблом- что делает их понятными и предсказуемыми.

за то слушаем и поем на родном? :)
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 560
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 2044
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 тра, 2025 09:58
sshrotchuk
1 2247
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 бер, 2025 13:37
opryshoklv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама