Київ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 6768697071 ... 299>
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 09:40

Кто может что-нибудь разъяснить по поводу слухов о рейдерских атаках на банк? В принципе все помещения в очень удобных местах в центре, все в собственности банка. Говорят НБУ готовят банк для кого-то из КМ. И что слышно по поводу транша из НБУ.
PBut_123
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 10:20

Подскажите пожалуйста! Как надавить на банк, если не отдают зрплату, Что будет с депозитом, если он закончился 04.02. ?
Omalinina
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 10:56

Omalinina написав:Подскажите пожалуйста! Как надавить на банк, если не отдают зрплату, Что будет с депозитом, если он закончился 04.02. ?


:) тут у многих депозиты закончились гораздо ранее
Мила
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 10:59

А что будет с депозитом, если он заканчивается во время ВА?
Rita
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 11:18

yura написав:Марченко Микола Степанович; АКБ "Київ", голова правл. (з 07.1995).

Н. 1.01.1945 (с.Мотилі Народицького р-ну Житомир. обл.); батько Шаповал Іван Степанович та мати Марченко Наталія Романівна - колгоспники; дружина Островська Тамара Миколаївна (1973) - працівник АКБ "Київ"; сини Віктор (1975) та Микола (2002).

Осв.: Київ. ін-т народного господарства (1970-74), "фінанси і кредит".

1964-67 - служба в армії. 1968-69 - учень ПТУ N19 (м.Київ). 1968-70 - працював на Київ. комбінаті хім. волокна. 08.1973-02.75 - економіст держдоходів Жовтневого райфінвідділу м.Києва. 02.1975-06.84 - ст. економіст, нач. штатного відд., заст. нач. відділу держдоходів Київ. міськфінвідділу. 06.1984-03.87 - нач. упр. фінансування торгівлі і матеріально-технічного забезпечення Мін-ва фінансів УРСР. 03.1987-09.92 - заст. нач. фін. упр. Київ. міськфінуправління. 10.1992-03.93 - працював в Укр.-амер. СП "LaserLife Ltd". З 03.1993 - директор 2-ї Київ. філії УБ "Відродження". З 07.1995 - голова правління АКБ "Київ". Деп. Київ. міськради (04.2006-05.08) від Блоку Віталія Кличка ПОРА-ПРП, чл. депутатської ґрупи Віталія Кличка, чл. постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Засл. економіст України (05.2008).


Кароче, выслеживаем Марченков, берем предмет похожий на коктейль молотова и используем на машине похожей на машину марченков.
Shadow Lord
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 11:25

интересно, что будет с банками калибра "Киев"? если к большим банкам тяжелее что-либо предпринять, то мелкие могут быть легко национализированы, ликвидированы. За счет погашения кредитов вернут депозиты, непокрытую часть компенсирует фонд гарантирования.
--------------------------------------
и эта компетенция ради 1000$?
alessandro23
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 11:30

"одной из основных целей введения временной администрацией, помимо нормализации ситуации в банке, является решение дальнейшей его судьбы"
http://www.proanalysis.info/news.php?id=754

Вот и ответ, короче, все мелкие под угрозой. Хорошо, что таких хилых не много: Киев, Родовид, что-то там у Финансовой инициативы....
alessandro23
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 11:43

Блин, мне нравятся эти рейтинговые агенства!!! Как только все свалилось в яму - они решают немножечко снизить рейтинг.......


Независимое рейтинговое агентство "Кредит-Рейтинг" объявило о понижении долгосрочного кредитного рейтинга АКБ "Киев" (г. Киев) с уровня uaВВВ- до уровня uaВВ- с прогнозом негативный. Агентство также вывело кредитный рейтинг из Контрольного списка рейтингов.


Видать не забашляли.....
alessandro23
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 11:50

krutoff написав: Я думаю криминала там нет -
всеобщее помешательство с кредитами.


Ви даремно так думаєте.Дії п.Косинець, коли вона каже вкладнику банка " Денег все равно не получите, их в банке нет, пролонгируйте депозит", є не чим іншим, як дією, що підпадає під ст. 189. Вимагання
1. Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб,..

Бо порушено Ваше законне право на отримання власних коштів, які тимчасово на основі договору були передані банку і від вас вимагається передати ці кошти банку ще на якийсь термін.

Зараз маємо ситуацію, коли співробітники і посадові особи банку "Київ", грубо порушуючи законодавство України виконують злочинні розпорядження керівництва банку і покривають злочин. Але без їх допомоги тяжко довести злочинність дій керівництва, примусити керівництво повернути вилучені шахрайським шляхом кошти, тому потрібно створити ситуацію таку, щоб кожен співробітник банку визначив для себе, чи він є співучасником злочину і буде відповідати в повній мірі (і може так статись, що тільки він і буде відповідати), чи тільки свідком. Потрібно зробити їх союзниками вкладників у боротьбі з відстороненим керівництвом, бо вкладників не цікавить міра покарання винуватих, для них важливо повернути свої гроші. Але такого розуміння у співробітників банку нема, вони кажуть,- "ну был у нас ОБЭП, и ничего не сделал, а зарплату нам Марченко платит..."
llllll
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 лют, 2009 12:30

Артем Божко написав:В общем, кто желает, давайте встречаться в субботу в 14:00 у офиса банка. Посидим-пообсуждаем, авось, и договоримся до чего. Я в любом случае буду подавать письмо в генпрокуратуру, и во все прочие инстанции. Всю следующую неделю буду собирать подписи - чем больше людей подпишется - тем лучше. Коллективные жалобы всегда на особом счету, так что пробовать надо.


В принципе и я б подъехал!!! :) Только желательно не перед банком, а например в Домашней кухне (в этом же здании). В выходной там мало людей!!!
tornado88
 
 
 
  #<1 ... 6768697071 ... 299>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама