Україні пророкують падіння ВВП до "мінус" 1,5%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:08

Re: Україні пророкують падіння ВВП до

  olegjmurko написав:растёт импорт мяса
  olegjmurko написав:в 10 мировых крупнейших поставщиков курятины

Так импорт или экспорт? Определитесь уже, или методичку копипастим, не задумываясь? :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:20

  Faceless написав:Так импорт или экспорт? Определитесь уже, или методичку копипастим, не задумываясь? :mrgreen:

Главное, что писатели такие же горе экономисты, как и составители методички и экспорт от импорта отличить не могут. Кстати, действительно в 2012 году импорт мяса в 2,3 раза превысил экспорт Динаміка структури експорту-імпорту товарів у 2012 році. Аграрии, блин.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:24

  marianatihomirova написав:Це повна маячня, вигідна опозиції, показники цього року свідчать про зворотнє - наразі платіжний баланс в профіциті.
Ты шо- книжек Чивакуни перечитался? Или ты их куришь- чтобы сразу "вставляло"?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:27

«Україні пророкують»… так як пророкують не спираючись на факти, то можна і до екстрасенсів звернутись або обрати звірятко-віщуна, як на Евро - якщо порося до мисочки ВВП підійде, не буде падіння, а якщо з іншої поїсть, то все….. капець.
bodykorno
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:32

Вот оно реальное покращення!
http://www.pravda.com.ua/articles/2013/07/25/6994933/
А вы скиглите!
komp
1
 
Повідомлень: 8239
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2458 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
 
1
1
1
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:35

  timuronoprienko написав:в Киеве, на Дарынке помидоры по 4, картошка по 2,50 бросай Привоз, приезжай ;)

На дарынке не продают продукты питания, там только одежда :-) а вот напротив рынок Лесной, я там живу, так помидоры подороже будут, брехунец неПРавильный :-)
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:35

Re: Україні пророкують падіння ВВП до

Интересно, что думает по этому поводу народный депутат Фарион?
atel
 
Повідомлень: 696
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:35

  bodykorno написав:«Україні пророкують»… так як пророкують не спираючись на факти, то можна і до екстрасенсів звернутись або обрати звірятко-віщуна, як на Евро - якщо порося до мисочки ВВП підійде, не буде падіння, а якщо з іншої поїсть, то все….. капець.
К Чивакуне "звернись" Или Хазарову.. Они тебе укроВВП на бамаге нарисуют те что тебе надо.. Ты тоже "гаспидар" как и Хазаров?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:36

Да какое падение нафиг? На одном только газе в этом году съэкономили, закупили на 50% меньше по сравнению с прежними годами. А как стартанёт добыча сланцевого, вообще сами себя им обеспечим.
ed_uwarov
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:37

  Читатель11 написав:
  timuronoprienko написав:в Киеве, на Дарынке помидоры по 4, картошка по 2,50 бросай Привоз, приезжай ;)

На дарынке не продают продукты питания, там только одежда :-) а вот напротив рынок Лесной, я там живу, так помидоры подороже будут, брехунец неПРавильный :-)


Да какое падение нафиг? На одном только газе в этом году съэкономили, закупили на 50% меньше по сравнению с прежними годами. А как стартанёт добыча сланцевого, вообще сами себя им обеспечим.(с)

:lol: Да уж... Боты какие-то "шлёперские" пошли :lol:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 346
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1820
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1592
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама