Збиток Київського метрополітену за півроку виріс на 13%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 06:19

Збиток Київського метрополітену за півроку виріс на 13%

Пропонуємо до обговорення:
Збиток Київського метрополітену за I півріччя 2013 виріс на 13% - до 177,6 млн грн

Дивися повний текст Збиток Київського метрополітену за півроку виріс на 13%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 06:19

как так-то? А как же - "Киевляне стали больше ездить в метро"? Или чем больше людей в метро - тем больше убытки? Что же это творится , скоро работники метрополитена и Попов будут за свои деньги ремонтировать метрополитен... Всё, прекращаю ездить в метро и всем советую ))
Ynker
 
Повідомлень: 238
З нами з: 18.04.11
Подякував: 78 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 07:59

Витрати Київського метрополітену за І півріччя 2013 року склали 647,7 млн. грн. отнимаем амортизація — 94,2 млн. грн. (по сути источник инвестиций);отнимаем фінансові та інші витрати (обслуговування кредитів, залучених на придбання вагонів, будівництво метрополітену за рахунок бюджетних коштів – 75,2 млн.грн, інші витрати – 12,6 млн. грн.) — 87,8 млн. грн. Итого на 4,4 млн. грн экономиии и выйдем!
DiXON
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 08:54

Кредитов под 30% годовых с откатами меньше надо было брать еще при Омельченко. Вот теперь и убыточные стали.
civ
 
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 09:53

Считаем доходы от рекламы, 6 месяцев, в метро 50 станций, 762 вагона(152 поезда). Если в месяц брать по $100 за рекламу в вагоне (всего-навсего 500 целый поездо-месяц!) $1000 за месяц реклама на станции, то за полгода получим уже >6 млн гривен. Реальные цены за рекламу намного выше. Кто бы сомневался, что деньги тупо пи@д&т, и рассказыват сказки про убыточность. Цель поднять стоимость, тогда можно будет намного больше спи@д&ть.
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 397
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 19:28

Чтоб понять реальную картину, нужно промониторить имущество первых 20-30 лиц метрополитена, их бабушек и дедушек, детей и прочая. Уверяю, никто не живет в хрущевке и не ездит на Ланосе. А очень даже наоборот. Неужели далее надо объяснять откуда убытки?
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 лип, 2013 21:38

так а как же новость что цены на проезд повысятся? а тут говорится "не повысятся". определитесь уж, какую брезхню писать.
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1007
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 січ, 2024 17:02
danylo_zvenygora
12 4009
Переглянути останнє повідомлення
Пон 24 січ, 2022 21:55
LOKY
3 925
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 гру, 2021 14:01
livs375
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама