|
Збиток Київського метрополітену за півроку виріс на 13% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 30 лип, 2013 06:19
Пропонуємо до обговорення: Збиток Київського метрополітену за I півріччя 2013 виріс на 13% - до 177,6 млн грн
Дивися повний текст Збиток Київського метрополітену за півроку виріс на 13%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 06:19
как так-то? А как же - "Киевляне стали больше ездить в метро"? Или чем больше людей в метро - тем больше убытки? Что же это творится , скоро работники метрополитена и Попов будут за свои деньги ремонтировать метрополитен... Всё, прекращаю ездить в метро и всем советую ))
-
Ynker
-
-
- Повідомлень: 238
- З нами з: 18.04.11
- Подякував: 78 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 07:59
Витрати Київського метрополітену за І півріччя 2013 року склали 647,7 млн. грн. отнимаем амортизація — 94,2 млн. грн. (по сути источник инвестиций);отнимаем фінансові та інші витрати (обслуговування кредитів, залучених на придбання вагонів, будівництво метрополітену за рахунок бюджетних коштів – 75,2 млн.грн, інші витрати – 12,6 млн. грн.) — 87,8 млн. грн. Итого на 4,4 млн. грн экономиии и выйдем!
-
DiXON
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 08:54
Кредитов под 30% годовых с откатами меньше надо было брать еще при Омельченко. Вот теперь и убыточные стали.
-
civ
-
-
- Повідомлень: 1589
- З нами з: 29.02.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 145 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 09:53
Считаем доходы от рекламы, 6 месяцев, в метро 50 станций, 762 вагона(152 поезда). Если в месяц брать по $100 за рекламу в вагоне (всего-навсего 500 целый поездо-месяц!) $1000 за месяц реклама на станции, то за полгода получим уже >6 млн гривен. Реальные цены за рекламу намного выше. Кто бы сомневался, что деньги тупо пи@д&т, и рассказыват сказки про убыточность. Цель поднять стоимость, тогда можно будет намного больше спи@д&ть.
-
ЯЧитатель
-
-
- Повідомлень: 397
- З нами з: 15.03.13
- Подякував: 1579 раз.
- Подякували: 147 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 19:28
Чтоб понять реальную картину, нужно промониторить имущество первых 20-30 лиц метрополитена, их бабушек и дедушек, детей и прочая. Уверяю, никто не живет в хрущевке и не ездит на Ланосе. А очень даже наоборот. Неужели далее надо объяснять откуда убытки?
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 лип, 2013 21:38
так а как же новость что цены на проезд повысятся? а тут говорится "не повысятся". определитесь уж, какую брезхню писать.
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1007 |
|
|
|
12 |
4009 |
Пон 24 січ, 2022 21:55 LOKY
|
|
|
3 |
925 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|