Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося н

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 6>
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:17

Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося н

Пропонуємо до обговорення:
Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося на 50% - до 23,3 тис. - «Укравтопром»

Дивися повний текст Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося на 50%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:17

авто в украине.... производсво.... да не смешите... страну продать мерседесу и переименоваться в мерсмедес...тогда заживем...
Zadauto
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:28

В сетябре выростет
- 20 новых моделей обещали
- теперь на весь мир автомобили Украина экспортировать будет!
"Эх заживём"!
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:14

  Kudrjavuy написав:В сетябре выростет - 20 новых моделей обещали - теперь на весь мир автомобили Украина экспортировать будет! "Эх заживём"!

хотел написать, что экспортировать нужно и вводить санкции на их авто (иномарки) :))
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:20

Re: Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротило

Чивакуне с Хазаровым покупая новый "Мерс" надо рассчитываться с бундесом- векселями..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:34

а казалы шо покращення
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:35

До людей таки не доходит, что автомобилей уже намного больше чем надо, а дорог - намного меньше чем надо. :evil:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:37

Падает и падает. Как пошлины не поднимай - пока не начнут делать нормальные автомобили,ничего не изменится. А Васадзе и К никогда их не сделают, потому что приоритет - не качество, а деньги - побольше и побыстрее.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:42

  nalim написав:Падает и падает. Как пошлины не поднимай - пока не начнут делать нормальные автомобили,ничего не изменится. А Васадзе и К никогда их не сделают, потому что приоритет - не качество, а деньги - побольше и побыстрее.


При чём тут Васадзе?

Машин уже полно, у каждого почти есть.
Теперь надо строить то, где их ставить. И то, по чём они будут ездить.
Это же очевидные вещи! :shock:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:42

Все це не від якогось одного «покращення», а загалом від всіх «покращень». У людей просто грошей немає купувати автомобілі. Всі хто міг і хотів вже купили, а решта не мають змоги.
Чесно кажучи, автомобілів вже стільки на наших дорогах, куди ж іще більше?!
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 338
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1106
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1712
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 чер, 2026 07:29
kandiliabra7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама