|
Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося н |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:17
Пропонуємо до обговорення: Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося на 50% - до 23,3 тис. - «Укравтопром»
Дивися повний текст Виробництво автомобілів в Україні за 7 місяців скоротилося на 50%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:17
авто в украине.... производсво.... да не смешите... страну продать мерседесу и переименоваться в мерсмедес...тогда заживем...
-
Zadauto
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 10:28
В сетябре выростет - 20 новых моделей обещали - теперь на весь мир автомобили Украина экспортировать будет! "Эх заживём"!
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:14
Kudrjavuy написав:В сетябре выростет - 20 новых моделей обещали - теперь на весь мир автомобили Украина экспортировать будет! "Эх заживём"!
хотел написать, что экспортировать нужно и вводить санкции на их авто (иномарки) :))
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:20
Чивакуне с Хазаровым покупая новый "Мерс" надо рассчитываться с бундесом- векселями..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:34
а казалы шо покращення
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:35
До людей таки не доходит, что автомобилей уже намного больше чем надо, а дорог - намного меньше чем надо. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:37
Падает и падает. Как пошлины не поднимай - пока не начнут делать нормальные автомобили,ничего не изменится. А Васадзе и К никогда их не сделают, потому что приоритет - не качество, а деньги - побольше и побыстрее.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:42
nalim написав:Падает и падает. Как пошлины не поднимай - пока не начнут делать нормальные автомобили,ничего не изменится. А Васадзе и К никогда их не сделают, потому что приоритет - не качество, а деньги - побольше и побыстрее.
При чём тут Васадзе? Машин уже полно, у каждого почти есть. Теперь надо строить то, где их ставить. И то, по чём они будут ездить. Это же очевидные вещи! 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 11:42
Все це не від якогось одного «покращення», а загалом від всіх «покращень». У людей просто грошей немає купувати автомобілі. Всі хто міг і хотів вже купили, а решта не мають змоги. Чесно кажучи, автомобілів вже стільки на наших дорогах, куди ж іще більше?!
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
338 |
П'ят 26 чер, 2026 11:34 R2
|
|
|
1 |
1111 |
|
|
|
1 |
1713 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|