Українці не вірять у крах гривні - опитування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 5678>
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 10:20

Semen Shulman
Ожидать денег от МВФ в ближайшие месяцы также маловероятно.
На подходе одно из условий МВФ
Кабмин запланировал повышение цен на газ для населения.То есть, повышение цен на газ для населения уже запланировано. Причем сразу до уровня среднемировых.
С текстом законопроекта и пояснительной запиской к нему можно ознакомится, зайдя на его страничку на сайте Рады.
Григорий
 
Повідомлень: 274
З нами з: 03.06.11
Подякував: 946 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 10:33

  DIV написав:Охрінити можна від цього маразму. :shock:


Вы ще досі не "охрініли"??? :twisted:
turbina
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 10:36

А Охріменко таки молодець - не боїться виступити проти всіх. А то абсолютна більшість недоекспертів кричить про девальвацію вже протягом принаймні 2-х років, а нічого поки що не відбувається.
Дуже добре пам'ятаю минулу осінь-зиму. Мабуть, тільки Охріменко тоді говорив про стабільність курсу. Решта недоекспертів аж захлиналися слиною в очікуванні девальвації. Тут, на сайті, було опитування, серед варіантів якого навіть не було курсу 8,15 (тоді якраз була невеличка паніка в районі 8,20-8,30), якраз при активізації розмов про 15%-ий податок. Я тоді задумався, чого б це.
Так що, панове, як би ви не ненавиділи Охріменка й гривню, сподіваюся, не дочекаєтесь різкої девальвації. Абсолютно очевидно, що закупилися доларом й дусить жаба, що по гривневих депозитах значно вища ставка. Але якщо б ви задумалися трішки, то самі зрозумієте, що від девальвації нічого практично ви не виграєте (тільки збережете кошти), бо ціни в Україні формуються від цін у доларах, які не знизяться на переважну більшість товарів через те, що практично все імпортується.
Щодо високих депозитних ставок. А хіба в Україні колись були адекватні ставки по кредитах/депозитах? Банк не спонсорує нікого - те, що переплачує по депозиту, отримує від позичальника. На початку цього року взагалі під 26-28% депозити були.
Отож, надіємось на мудрість керівників Нацбанку й стабільність рідної грошової одиниці
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:03

На подходе одно из условий МВФ

Григорий Кабмин запланировал повышение цен на газ для населения - скиньте, пожалуйста, ссылку. Как Вы правильно указали, это одно из обязательных условий, но НЕ достаточное. Нужно еще отпустить гривну, сократить дефицит текущего счета и торгового баланса, сократить дефицит гос.бюджета. Любой из шагов может послужить триггером для паники населения, не говоря о свободном плавании курса гривны, что само по себе подразумевает девальвацию. Пока же на сайте МВФ ни слова о прогрессе в переговорах с Украиной http://www.imf.org/external/country/UKR/index.htm - только плохая информация о текущей экономической ситуации и о том, что до ноября вообще вряд ли будет какой-нибудь сдвиг.
Semen Shulman
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:10

ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:13

Semen Shulman
Я с Вами полностью согласен. Вчера прскочила информация о планируемом повышении цены на газ, Вот и хотел услышать Ваше мнение.
Вот одна из ссылок. Кабмин подал в Верховную Раду законопроект №3142 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украине об усовершенствовании отношений в сфере теплоснабжения, предоставления услуг централизованного отопления и централизованного горячего водоснабжения».
http://lenta-ua.net/novosti/ekonomika/3 ... rovyh.html
http://rusinfo.info/novosti/6072-kabmin ... senyu.html
Григорий
 
Повідомлень: 274
З нами з: 03.06.11
Подякував: 946 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:17

А в Бога, Бога они верят ???? то-то же !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:18

  cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
а мегааналітик не здогадався, що це якась дата?!
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:31

  090981m написав:
  cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
а мегааналітик не здогадався, що це якась дата?!


Ну да, будем праздновать Ваш день нароження 9 сентября, готовьтесь выставляться. А если серьезно, то в Привате сейчас можно открыть деп в гривне под 18% годовых (Стандарт) и есть право вкладчика изменить его в другую валюту без потери процентов. Это гуд! Видно Приват подготовился основательно, на все случаи жизни...
Gadya_Petrovich
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 28.05.13
Подякував: 86 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2013 11:34

  Gadya_Petrovich написав:
  090981m написав:
  cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
а мегааналітик не здогадався, що це якась дата?!


Ну да, будем праздновать Ваш день нароження 9 сентября, готовьтесь выставляться. А если серьезно, то в Привате сейчас можно открыть деп в гривне под 18% годовых (Стандарт) и есть право вкладчика изменить его в другую валюту без потери процентов. Это гуд! Видно Приват подготовился основательно, на все случаи жизни...

У вкладчика привата и вообще укробанка есть только одно право - принести им свои деньги. :lol: :mrgreen:
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 4661
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
1 1201
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
1 1557
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама