Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Semen Shulman Ожидать денег от МВФ в ближайшие месяцы также маловероятно. На подходе одно из условий МВФ Кабмин запланировал повышение цен на газ для населения.То есть, повышение цен на газ для населения уже запланировано. Причем сразу до уровня среднемировых. С текстом законопроекта и пояснительной запиской к нему можно ознакомится, зайдя на его страничку на сайте Рады.
А Охріменко таки молодець - не боїться виступити проти всіх. А то абсолютна більшість недоекспертів кричить про девальвацію вже протягом принаймні 2-х років, а нічого поки що не відбувається. Дуже добре пам'ятаю минулу осінь-зиму. Мабуть, тільки Охріменко тоді говорив про стабільність курсу. Решта недоекспертів аж захлиналися слиною в очікуванні девальвації. Тут, на сайті, було опитування, серед варіантів якого навіть не було курсу 8,15 (тоді якраз була невеличка паніка в районі 8,20-8,30), якраз при активізації розмов про 15%-ий податок. Я тоді задумався, чого б це. Так що, панове, як би ви не ненавиділи Охріменка й гривню, сподіваюся, не дочекаєтесь різкої девальвації. Абсолютно очевидно, що закупилися доларом й дусить жаба, що по гривневих депозитах значно вища ставка. Але якщо б ви задумалися трішки, то самі зрозумієте, що від девальвації нічого практично ви не виграєте (тільки збережете кошти), бо ціни в Україні формуються від цін у доларах, які не знизяться на переважну більшість товарів через те, що практично все імпортується. Щодо високих депозитних ставок. А хіба в Україні колись були адекватні ставки по кредитах/депозитах? Банк не спонсорує нікого - те, що переплачує по депозиту, отримує від позичальника. На початку цього року взагалі під 26-28% депозити були. Отож, надіємось на мудрість керівників Нацбанку й стабільність рідної грошової одиниці
Григорий Кабмин запланировал повышение цен на газ для населения - скиньте, пожалуйста, ссылку. Как Вы правильно указали, это одно из обязательных условий, но НЕ достаточное. Нужно еще отпустить гривну, сократить дефицит текущего счета и торгового баланса, сократить дефицит гос.бюджета. Любой из шагов может послужить триггером для паники населения, не говоря о свободном плавании курса гривны, что само по себе подразумевает девальвацию. Пока же на сайте МВФ ни слова о прогрессе в переговорах с Украиной - только плохая информация о текущей экономической ситуации и о том, что до ноября вообще вряд ли будет какой-нибудь сдвиг.
Semen Shulman Я с Вами полностью согласен. Вчера прскочила информация о планируемом повышении цены на газ, Вот и хотел услышать Ваше мнение. Вот одна из ссылок. Кабмин подал в Верховную Раду законопроект №3142 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украине об усовершенствовании отношений в сфере теплоснабжения, предоставления услуг централизованного отопления и централизованного горячего водоснабжения».
cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.
cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.
а мегааналітик не здогадався, що це якась дата?!
Ну да, будем праздновать Ваш день нароження 9 сентября, готовьтесь выставляться. А если серьезно, то в Привате сейчас можно открыть деп в гривне под 18% годовых (Стандарт) и есть право вкладчика изменить его в другую валюту без потери процентов. Это гуд! Видно Приват подготовился основательно, на все случаи жизни...
cellar написав:ппц, рыгоботам даже какие-то читабельные ники впало придумывать. ники как машинные коды, так легче считать количество сообщений на бота.
а мегааналітик не здогадався, що це якась дата?!
Ну да, будем праздновать Ваш день нароження 9 сентября, готовьтесь выставляться. А если серьезно, то в Привате сейчас можно открыть деп в гривне под 18% годовых (Стандарт) и есть право вкладчика изменить его в другую валюту без потери процентов. Это гуд! Видно Приват подготовился основательно, на все случаи жизни...
У вкладчика привата и вообще укробанка есть только одно право - принести им свои деньги.