|
РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 09 вер, 2013 09:55
Пропонуємо до обговорення: РФ: якби Україна далі рухалася по цьому напрямку, мала б сьогодні газ мала б сьогодні газ в 3 рази дешевше
Дивися повний текст РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 09:55
Только вот договор с Москвой не стоит и бумаги, на которой он написан. Скидку в 100 баксов уже "имеем", и даже газ по 50 "имеем".
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23477
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 09 вер, 2013 09:58
Немецкий газ по 300 в итоге выйдет дешевле путлерского по 160
-
Die Happy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 496
- З нами з: 08.02.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 10:00
т.е. Глазьев обещает газ нам по 150 долларов за 1000 кубов ? А Газпром об этом знает ? А белорусы, платящие 250 - знают ? А россияне, которым через год обещают мировую цену на газ (400) - знают ?
-
yarg
-
-
- Повідомлень: 13899
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 3598 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 10:01
yarg написав:т.е. Глазьев обещает газ нам по 150 долларов за 1000 кубов ? А Газпром об этом знает ? А белорусы, платящие 250 - знают ? А россияне, которым через год обещают мировую цену на газ (400) - знают ?
смешно смотреть на глупцов, верящих русским сказкам.
-
Die Happy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 496
- З нами з: 08.02.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 10:30
Українським виданням пропонують за винагороду публікувати цикл матеріалів про критичний стан української економіки та неминучий обвал гривні.
Про це йдеться у "темнику", що опинився у розпорядження iPress.ua. У документі йдеться про інформаційну кампанію, яка має на меті популяризувати в Україні Митний союз і переконати українців, що єдиним варіантом виходу із економічної кризи є інтеграція із Російською Федерацією. "Прорахунки влади України в економіці та виборі політичних партнерів можуть привести Україну до дефолту, а її національну валюту до значної девальвації. Варіант виходу з ситуації - економічна та політична інтеграція з Російською Федерацією", - йдеться в документі. Як зазначено у документі, кампанія мала розпочатися 4 вересня і тривати до 18-го. За цей час українців мають переконати, що єдиний шанс врятувати національну економіку від краху, участь України у економічних об'єднаннях разом із Російською Федерацією. http://ipress.ua/news/rosiya_obvalyt_kurs_gryvni_27679.html
-
Die Happy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 496
- З нами з: 08.02.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 11:59
А Глазьев этот - продуктивный тролль, вон как активизировался. Куда не сунься за последнюю неделю по Раше - везде коментарии этого Глазьева как будет плохо Укроине без расеи. Плохо, но с расеей то в перспективе ещё хуже - с такими друзьями как они и врагов не надо... Поезд таежного союза к счастью уплыл - а они всё тужатся, олени...
-
Парень со свирелью
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1887
- З нами з: 07.09.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 431 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 12:21
все это базаровщина... могла не могла... история не знает отлагательного наклонения...
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 12:36
Дешёвый чёс для ло..шков на лужайке. Даже президент это понимает.
Слава Украине !!!
-
anton_gms
-
-
- Повідомлень: 963
- З нами з: 23.01.13
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 12:41
Бултыхается Украина как г.. в проруби, ни туда, ни сюда - все в результате потеряет...
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1346 |
|
|
|
1 |
2735 |
|
|
|
1 |
2387 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|