Тільки 12% українців змогли собі дозволити перетнути кордон

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 12:35

Тільки 12% українців змогли собі дозволити перетнути кордон

Пропонуємо до обговорення:
Більшість українців не були в країнах ЄС, бо не мали такої можливості

Дивися повний текст Тільки 12% українців змогли собі дозволити перетнути кордон країн ЄС - за останні кілька років.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 12:35

а чем им там делать... с их копеечными зарплатами им даже в серопе на трамвай не хватит...пусть сидят в украине и мечтают... украинскую мечту... под луной...
укрхлам
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 12:36

мудрый доклад выдающегося общественного деятеля украины. дело всё в неосведомлённости. вот партия регионов позволила себе и всё поняла, что до 2012 года они обманывали избирателей.
dzhy
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 12:56

а шо там делать в той Европе ??? там нет ПРАВОСЛАВИЯ !!! геев расматривать шо ли ???
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 13:29

что и следовало доказать :D
Реально в ЕС было только 12% населения, зато куда ни зайди - все такие знатоки и рассуждают о жизни в ЕС как-будто там живут. :D
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 13:36

Тільки 12% українців змогли собі дозволити перетнути кордон


После подписания СА их станет ещё меньше..... :mrgreen:
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 14:14

  Йанык написав:что и следовало доказать :D
Реально в ЕС было только 12% населения, зато куда ни зайди - все такие знатоки и рассуждают о жизни в ЕС как-будто там живут. :D


а шо там делать ??? по гейпарадам шастать ???
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 14:18

  Йанык написав:что и следовало доказать Реально в ЕС было только 12% населения, зато куда ни зайди - все такие знатоки и рассуждают о жизни в ЕС как-будто там живут.

так и есть) правда, многие бывали в РФ, хотя и не были в ЕС. Думаю, они тоже имеют право хотеть в ЕС;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 14:43

имею возможность, но не имею желания ехать в ЕС.
предпочитаю дешевые и экзотичные страны
Latinas
 
Повідомлень: 692
З нами з: 14.08.13
Подякував: 10 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 14:45

tyreinua Так вашего этого православия почти нигде нет, весь христианский мир понимает что православие это номинальная конфессия с примесью идолопоклонства. А тот малый процент людей, которые у нас посещают православные храмы делают это по традиции, потому что "так надо".
Kiev2000
 
Заблокований
Повідомлень: 41
З нами з: 19.09.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 511
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 986
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 11:29
tolja3334
1 1130
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама