Чи є термін давності у штрафу?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 15:39

Чи є термін давності у штрафу?

Пропонуємо до обговорення:
Чинним законодавством не встановлено термінів давності штрафів за порушення ПДР

Дивися повний текст Чи є термін давності у штрафу?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 15:39

если за три года ГИС не взимает деньги дело закрывают
saz
 
Повідомлень: 405
З нами з: 16.03.10
Подякував: 45 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 15:40

и что за бред про "забрать машину"
saz
 
Повідомлень: 405
З нами з: 16.03.10
Подякував: 45 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 16:43

Для того, щоб забрати машину на посту ДАІ, потрібно, щоб це робив уповноважений представник виконавчої служби, а ДАІшники цього робити не мають права.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 19:21

Webracer
ну может по закону оно так и должно быть, но у меня забрали без представителя ГИС... а если они не имеют право, то кому жаловаться?

одно мне не понятно, почему я должен отвечать за бездеятельность и халатность работноков ГИС если я своевременно уплатил штраф, а эти олени даже не удосужились это проверить??? кто за это в ответе?
WKBAPKA
Аватар користувача
 
Повідомлень: 518
З нами з: 19.06.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 19:27

WKBAPKA, треба знати свої права от і все. Це не вони забрали, а ви віддали.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 20:47

почитайте закон и инструкцию по исполнительное производство - там есть строки. И если гис не уложилось, то это их личные проблемы. На что им желательно указать письменно с уведомлением в случае получения постановы.
500
 
Повідомлень: 1480
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 22 вер, 2013 20:48

Какие машины без решения суда? Вы о чем?
500
 
Повідомлень: 1480
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2013 06:57

вообще хитро сделали - из цепочки ГАИ-суд-ГИС убрали лишнее звено... ай, молодцы...
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 вер, 2013 10:00

  Webracer написав:Для того, щоб забрати машину на посту ДАІ, потрібно, щоб це робив уповноважений представник виконавчої служби, а ДАІшники цього робити не мають права.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1102-2008-%D0%BF
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/606-14
почитайте тут и вы поймете шо они могут шо угодно...

2. Тимчасове затримання транспортного засобу уповноваженою особою Державтоінспекції проводиться у випадках, передбачених статтею 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема у разі, коли неможливо усунути причину затримання на місці виявлення адміністративного правопорушення, і передбачає примусове припинення використання такого транспортного засобу шляхом його блокування за допомогою технічних пристроїв або доставлення на спеціальний майданчик чи стоянку, якщо транспортний засіб створює значні перешкоди дорожньому руху.

{Абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1136 від 14.10.2009}

У разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук відповідно до статті 40 Закону України “Про виконавче провадження”, уповноважена особа Державтоінспекції негайно тимчасово затримує такий транспортний засіб та доставляє на спеціальний майданчик чи стоянку.
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 2032
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 жов, 2024 23:23
smdtranz
2 1181
Переглянути останнє повідомлення
Нед 30 лип, 2023 21:52
igorlkostyshyn73
7 3492
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 бер, 2023 14:08
kovalenkoruslae
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама