Фірташ готується почати масові звільнення на своїх хімічних

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:20

Фірташ готується почати масові звільнення на своїх хімічних

Пропонуємо до обговорення:
Випадки масових звільнень на підприємствах українських олігархів стали систематичними

Дивися повний текст Фірташ готується почати масові звільнення на своїх хімічних підприємствах - профспілки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:20

- Мы не позволим относиться к людям как к рабам

БУГАГАГАГАГАААААА.... кто эти мические "мы"!? за счёт чего "не позволите"? и кто тебя спрашивать-то будет, болезный!?
stewardtz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 14.10.12
Подякував: 193 раз.
Подякували: 506 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:28

Профсоюзы?....да продажные твари сидят в ваших профсоюзах...про задержание на горячем в доме профсоюзов в Киеве,еще память не отшибло?


http://news.liga.net/news/society/410006-zampredsedatelya-federatsii-profsoyuzov-zaderzhan-za-vzyatku.htm
Востаннє редагувалось Evgeny в Чет 10 жов, 2013 15:34, всього редагувалось 2 разів.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:29

Всё что можно выжали с заводов, бабло в офшор, и все на Х...
Fuz
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:31

Пролетарии, где вы? Соединяйтесь и к Симоненко. Не хер ему сидеть в раде, пусть делом займётся, комуняка.
Fuz
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:33

  Fuz написав:Пролетарии, где вы? Соединяйтесь и к Симоненко. Не хер ему сидеть в раде, пусть делом займётся, комуняка.


Симомненко,клал на всех ))) Ему часы надо новые за 100 тыс.баксов))))
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:49

Многие говорят, что если пойдём в сторону ЕС то Европа угробит всю нашу промышленность. Хрен вам, угробим собственными силами, не дадим проклятой гейропе над нами измываться, у нас своих хватает.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 15:59

ну как же... а как же "Украинская гривна обеспечена реальной экономикой, чего не скажешь, например, о американской валюте"???
chnn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 16:02

Интересно,а те люди,которых сократят и с протянутой рукой по миру пустят,в 15-м захотят что-то изменить или на 100 грн. поведутся?
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 16:48

  alex-odessa написав:Интересно,а те люди,которых сократят и с протянутой рукой по миру пустят,в 15-м захотят что-то изменить или на 100 грн. поведутся?

100 грн для рабов в самый раз.
Прохожий
 
Повідомлень: 14500
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 965
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 3062
Переглянути останнє повідомлення
Нед 07 гру, 2025 19:51
dovbmyaoks
1 1948
Переглянути останнє повідомлення
Чет 31 лип, 2025 23:37
comandrijko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама