|
Фірташ готується почати масові звільнення на своїх хімічних |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:20
Пропонуємо до обговорення: Випадки масових звільнень на підприємствах українських олігархів стали систематичними
Дивися повний текст Фірташ готується почати масові звільнення на своїх хімічних підприємствах - профспілки.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:20
- Мы не позволим относиться к людям как к рабам
БУГАГАГАГАГАААААА.... кто эти мические "мы"!? за счёт чего "не позволите"? и кто тебя спрашивать-то будет, болезный!?
-
stewardtz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 14.10.12
- Подякував: 193 раз.
- Подякували: 506 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:28
Профсоюзы?....да продажные твари сидят в ваших профсоюзах...про задержание на горячем в доме профсоюзов в Киеве,еще память не отшибло?
http://news.liga.net/news/society/410006-zampredsedatelya-federatsii-profsoyuzov-zaderzhan-za-vzyatku.htm
Востаннє редагувалось Evgeny в Чет 10 жов, 2013 15:34, всього редагувалось 2 разів.
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:29
Всё что можно выжали с заводов, бабло в офшор, и все на Х...
-
Fuz
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:31
Пролетарии, где вы? Соединяйтесь и к Симоненко. Не хер ему сидеть в раде, пусть делом займётся, комуняка.
-
Fuz
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:33
Fuz написав:Пролетарии, где вы? Соединяйтесь и к Симоненко. Не хер ему сидеть в раде, пусть делом займётся, комуняка.
Симомненко,клал на всех ))) Ему часы надо новые за 100 тыс.баксов))))
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:49
Многие говорят, что если пойдём в сторону ЕС то Европа угробит всю нашу промышленность. Хрен вам, угробим собственными силами, не дадим проклятой гейропе над нами измываться, у нас своих хватает.
-
tiscov
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1733
- З нами з: 25.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 207 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 15:59
ну как же... а как же "Украинская гривна обеспечена реальной экономикой, чего не скажешь, например, о американской валюте"???
-
chnn
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 16:02
Интересно,а те люди,которых сократят и с протянутой рукой по миру пустят,в 15-м захотят что-то изменить или на 100 грн. поведутся?
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 10 жов, 2013 16:48
alex-odessa написав:Интересно,а те люди,которых сократят и с протянутой рукой по миру пустят,в 15-м захотят что-то изменить или на 100 грн. поведутся?
100 грн для рабов в самый раз.
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14500
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1469 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
895 |
|
|
|
1 |
3060 |
|
|
|
1 |
1948 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|