Влада штучно намагається утримати тарифи ЖКГ - Медведчук

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 11:42

Влада штучно намагається утримати тарифи ЖКГ - Медведчук

Пропонуємо до обговорення:
Наближення кожного опалювального сезону українці чекають з тривогою

Дивися повний текст Влада штучно намагається утримати тарифи ЖКГ - Медведчук.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 11:42

Всё правильно пишет.
avk
 
Повідомлень: 890
З нами з: 20.03.10
Подякував: 55 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 11:46

Медведчук, як вірний пес Путіна, гавкає останнім часом аж занадто багато. Відпрацьовує кістку, нічого не поробиш.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 12:24

Молодец Виктор Медведчук, имеет смелость говорить не в бороду, а в глаз.
volahub
 
Повідомлень: 159
З нами з: 11.10.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 15:51

Медведчук: Я не возражаю против приватизации как таковой, но в данном случае она нацелена не на решение проблемы, а на снятие с государства ответственности перед народом.


Нельзя, Виктор Владимирович, быть наполовину беременным.
ВСЯ суть приватизация есть снятие ответственности государства перед народом.
Ваши стенания и вопли по поводу вступления в ЕС, тарифов и других тем, муссируемых СМИ, есть не что иное, как запоздалые извинения перед народом за Собрание в Украинском Доме 2003 года. Именно тогда, будучи верным исполнителем воли Кучмы, Вы сколотили большинство, принявшее главные стратегии державы на многие десятилетия. Теперь, снявши голову, по волосам не плачьте.
А ЖКХ... Это частный случай в общем ПЛАНЕ развала новообразования под названием незалэжна Украина.
tihusha
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 15:58

tihusha
это было в 2000
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 16:10

Розпродали обленерго і облгази, тепер ЖКХ черга. Це ж все збиткові підприємства, і хто їх купує? Благодійники якісь купують!
vladimir_id
Аватар користувача
 
Повідомлень: 349
З нами з: 27.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 18:35

Если укрогаз направить на нужды населения - впору снижать тарифы,а доходы талантливых и уверенных упадут.
Можно еще делиться прибылью с народом через з/п за возможность использовать НАРОДНЫЙ газ в ЛИЧНЫХ коммерческих целях. Тогда и повышать можно тарифы ЖКХ
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 14062
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 15:37
msergii83
14 7233
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 бер, 2026 22:14
otshelnick1
9 4300
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 чер, 2025 16:24
o_chudakova83
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама