|
Влада штучно намагається утримати тарифи ЖКГ - Медведчук |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 19 жов, 2013 11:42
Пропонуємо до обговорення: Наближення кожного опалювального сезону українці чекають з тривогою
Дивися повний текст Влада штучно намагається утримати тарифи ЖКГ - Медведчук.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 11:42
Всё правильно пишет.
-
avk
-
-
- Повідомлень: 890
- З нами з: 20.03.10
- Подякував: 55 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 11:46
Медведчук, як вірний пес Путіна, гавкає останнім часом аж занадто багато. Відпрацьовує кістку, нічого не поробиш.
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 12:24
Молодец Виктор Медведчук, имеет смелость говорить не в бороду, а в глаз.
-
volahub
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 11.10.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 15:51
Медведчук: Я не возражаю против приватизации как таковой, но в данном случае она нацелена не на решение проблемы, а на снятие с государства ответственности перед народом.
Нельзя, Виктор Владимирович, быть наполовину беременным. ВСЯ суть приватизация есть снятие ответственности государства перед народом. Ваши стенания и вопли по поводу вступления в ЕС, тарифов и других тем, муссируемых СМИ, есть не что иное, как запоздалые извинения перед народом за Собрание в Украинском Доме 2003 года. Именно тогда, будучи верным исполнителем воли Кучмы, Вы сколотили большинство, принявшее главные стратегии державы на многие десятилетия. Теперь, снявши голову, по волосам не плачьте. А ЖКХ... Это частный случай в общем ПЛАНЕ развала новообразования под названием незалэжна Украина.
-
tihusha
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 15:58
tihusha это было в 2000
-
Cricetus cricetus
-
-
- Повідомлень: 5242
- З нами з: 04.03.11
- Подякував: 408 раз.
- Подякували: 413 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 16:10
Розпродали обленерго і облгази, тепер ЖКХ черга. Це ж все збиткові підприємства, і хто їх купує? Благодійники якісь купують!
-
vladimir_id
-
-
- Повідомлень: 349
- З нами з: 27.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 жов, 2013 18:35
Если укрогаз направить на нужды населения - впору снижать тарифы,а доходы талантливых и уверенных упадут. Можно еще делиться прибылью с народом через з/п за возможность использовать НАРОДНЫЙ газ в ЛИЧНЫХ коммерческих целях. Тогда и повышать можно тарифы ЖКХ
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
13271 |
|
|
|
14 |
6956 |
|
|
|
9 |
4253 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|