|
У КНДР пройшли найбільші масові страти - за перегляд південн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 11 лис, 2013 10:30
Пропонуємо до обговорення: У КНДР стратили 80 осіб за перегляд південнокорейських програм
Дивися повний текст У КНДР пройшли найбільші масові страти - за перегляд південнокорейських програм.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 10:30
Коммунистический рай, йоба !!!
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 10:51
tyreinua написав:Коммунистический рай, йоба !!!
Зато "принял с сохой - оставил с атомной бомбой" 
-
Starikan
-
2
-
- Повідомлень: 17525
- З нами з: 12.10.11
- Подякував: 2618 раз.
- Подякували: 3165 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 11 лис, 2013 11:04
R2 А чого мовчать наші демократи? Аби в КНДР була нафта або газ, то Ина вже давно в перед ногами винесли  . А так наші демократи переймаються лише проблемами населення країн, що мають природні ресурси. Ірак, Лівія, Єгипет. Уже давно Іран в очі муляє. Притому проблеми населення їх цікавлять лише до повалення правлячого режиму. А от проблеми таких країн як КНДР або Сомалі наших демократів не цікавлять взагалі. От така вона сучасна демократія.
-
iceef
-
-
- Повідомлень: 134
- З нами з: 25.11.10
- Подякував: 56 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 11:13
iceef написав:R2 А чого мовчать наші демократи? Аби в КНДР була нафта або газ, то Ина вже давно в перед ногами винесли  . А так наші демократи переймаються лише проблемами населення країн, що мають природні ресурси. Ірак, Лівія, Єгипет. Уже давно Іран в очі муляє. Притому проблеми населення їх цікавлять лише до повалення правлячого режиму. А от проблеми таких країн як КНДР або Сомалі наших демократів не цікавлять взагалі. От така вона сучасна демократія.
Демократия - власть народа. Капитализм - получение выгоды. В КНДР народ избрал такую власть, им нравится такая жизн. Это демократия. Война в которой участвуют западные страны должна окупатся, должна быть выгодна и должна приносить прибыль. Поэтому все это логично и прозрачно. Здесь нету лжи.
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 11:17
Вы забываете о Китае который за КНДР 1 раз уже вступался и который уже 1 раз отодвигал границы после практически полного захвата Северной Кореи америкосами.
-
dvshportun
-
-
- Повідомлень: 133
- З нами з: 26.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 12:28
И нам не мешало бы перенять опыт КНДР и КНР. Возможно тогда бы и миллионы собранные на детский онкологический центр нашлись и южнокорейские хюндаи Колесниковым не закупались и кол-во извращенцев уменьшилось и ... .
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 12:31
omontana написав:И нам не мешало бы перенять опыт КНДР и КНР. Возможно тогда бы и миллионы собранные на детский онкологический центр нашлись и южнокорейские хюндаи Колесниковым не закупались и кол-во извращенцев уменьшилось и ... .
А кто здесь ругает КНР? Страна своеобразная, но такой идиотической идеологии, как в С.Корее, там нет.
-
Starikan
-
2
-
- Повідомлень: 17525
- З нами з: 12.10.11
- Подякував: 2618 раз.
- Подякували: 3165 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 11 лис, 2013 12:39
Интересно то, что единственным источником о расстрелах всех и каждого, постоянно оказываецца одна и та же газета )) Погуглите, в поиске задайте "В сев корее расстреляли .." Судя по всему, газета лучше всех в обоих Кореях в курсе, кого и когда расстреляли. Особенно прикалывает "собственный источник"))
-
ankiran
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 113
- З нами з: 17.02.06
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 39 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 12:51
ankiran написав:Интересно то, что единственным источником о расстрелах всех и каждого, постоянно оказываецца одна и та же газета )) Погуглите, в поиске задайте "В сев корее расстреляли .." Судя по всему, газета лучше всех в обоих Кореях в курсе, кого и когда расстреляли. Особенно прикалывает "собственный источник"))
можете "пояндексить" по фразе north korea public execution. Наверняка найдете и видео и описание преступлений, за которые там расстреливают...
-
p_d_boiko
-
-
- Повідомлень: 309
- З нами з: 17.12.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
854 |
Сер 27 тра, 2026 08:54 fler
|
|
|
3 |
3258 |
|
|
|
1 |
2442 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|