|
Несподіваний поворот: ПР заявила, що угода про Асоціацію "зу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:16
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомив нардеп, перший заступник Голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов
Дивися повний текст Несподіваний поворот: ПР заявила, що угода про Асоціацію "зупинить в розвитку" Україну на 15 років".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:17
Правильным пацанам Путин больше денег на лапу дает чем Европа.
-
dvshportun
-
-
- Повідомлень: 133
- З нами з: 26.10.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:19
Гейропа слишком много хочет....
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:21
Продались Кремлю со всеми потрохами...
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:21
Г-н Чечетов остановился в развитии еще на комсомольских собраниях 80-х, типа если ПаРтия сказала надо, комсомолец Чечетов ответил есть. И потом конечно пацан понимает, что 15 лет еще прожить надо при его то возрасте и опасном роде деятельности.
-
borisbn
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:21
вот и причина, по которой янык пропал на российской военной базе с ВВП... блины трескал и нас продал
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:25
А вот какой с него толк с этого махальщика ? рядовому Украинцу никакого. Кстати все помнят как он брихал нагло в открытую журналистам, потом даже не поизвенялся.
-
mihail77777
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:26
он воно как. ишь ты. "мы в Европу не идем, на Европу мы на..ем."
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 11 лис, 2013 15:28
Оба-на, це що даунєцкіє пацани вирішили всіх кинути і наплювати на те, що вони ж казали буквально два тижні тому?:))) "Данєцк паражняк нє гоніт", адназначна:))) Якщо такі шавки, як Чєчьоткін, почали гавкати на Європу значить Янучара остаточно вирішив, що він не випустить Тимошенко і що Асоціація підписана не буде, Янучара втрачає свій історичний шанс хоч щось зробити гарне для України, тепер я так розумію буде пробний жорсткий сценарій на довиборах 15 грудня в проблемних округах і повномасштабна "жесть" на виборах президента 2015р.
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
328 |
|
|
|
1 |
615 |
|
|
|
1 |
1516 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|