Міндоходов і ПР заперечують "добровільні внески" від експорт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 15:48

В Миндоходов также опровергли эту информацию, и указали номер телефона, по которому граждане смогут жаловаться на аналогичные ситуации.


Во-во, .........................................................................................................................................................................
Случай из жизни:
Загрызся раз с судьёй и подаяния(колядки) собирающими.
В те годы курировала это дело прокуратура.
Пришел на прием, а там супруга судьи на приёме(старший зам..).....
И чё? - вякнул бы, что семью без икры оставил - шил бы рукавицы.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

За то как красиво звучит: кого имеють - звони!(имели те поимеют и эти)
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 15:50

  Rik написав:А кто такой Чивокуня? Фамилия какая то знакомая, но что то не вспомню.

Це Янукович навпаки))))))))
ioNica
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 15:52

  Kudrjavuy написав:
В Миндоходов также опровергли эту информацию, и указали номер телефона, по которому граждане смогут жаловаться на аналогичные ситуации.


Во-во, .........................................................................................................................................................................
Случай из жизни:
Загрызся раз с судьёй и подаяния(колядки) собирающими.
В те годы курировала это дело прокуратура.
Пришел на прием, а там супруга судьи на приёме(старший зам..).....
И чё? - вякнул бы, что семью без икры оставил - шил бы рукавицы.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

За то как красиво звучит: кого имеють - звони!(имели те поимеют и эти)


То-то в сегодняшних новостях рассказывают, как зараженные мандарины из Турции завернули. Кто-то позвонил.....
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 15:54

  hmel написав:ioNica Ви потребуєте процесуально дійсних підтверджень? Я вже запропонував найшвидший і найлегший спосіб справжнього (а не декларативного) спростування - виписки з рахунку в студію. Зрозуміло, що нічого такого не буде Великої Військової (чи Комерційної) Таємниці навіть Мальчиш-Кібальчиш не видав. А ПР тим більше. Чому так легко в це віриться - ось питання? Якщо Вам доводилось платити наперед податки, або податкова перевірка Вам донараховувала суму не справжню, а "планову", навіть якщо доводилось виписувати відомчі журнали (напр., "Податковий вісник") - у Вас не виникне труднощів з відповіддю.

Якось занадто складно для мене Ви розписали. Я знаю випадки про податки наперед тільки, коли сам бізнесмен замість відшкодованого ПДВ зараховує ці гроші як сплачені податки за наступний звітний період.
ioNica
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:08

ПР тут не при справі, це підлий яйценюх разом із іншими опозиціонерами вирішили фінансово допомогти)))
Login
 
Повідомлень: 147
З нами з: 14.11.13
Подякував: 25 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:12

Login
Да они тоже явно не голодают. На Сеню когда не посмотри, всегда как не в Бриони, то Габане
innamazur54
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:17

innamazur54 абсолютно з тобою згоден, мордяки у телевізор не влазят,а не дай бог бачити їх на широкоформаті))) але як завжди ПР скаже що була політична підстава а вони білі і пушисті
Login
 
Повідомлень: 147
З нами з: 14.11.13
Подякував: 25 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:24

К политической воле или "підставі" всегда аппелируют, когда нет аргументов. Помню, когда у БЮТ в 2006-м году большинство не срослось из-за прокола с Морозом, то Безсмертный с Тимошенко тоже быстро начали такими же категориями расбрасываться
innamazur54
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:30

ioNica "Якось занадто складно для мене Ви розписали"
А Ви перечитуйте, перечитуйте - і розуміння прийде... :D
hmel
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.04.13
Подякував: 328 раз.
Подякували: 510 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 16:40

innamazur54 живучи в нашій державі якось не дуже вірю у добровільність внесеня коштів та щей на рахунок політичних сил. Відразу згадуюєтся як у нам "добровільно"-примусово пропонують внести за щосб кошти :D ...
Login
 
Повідомлень: 147
З нами з: 14.11.13
Подякував: 25 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
  #<1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2343
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2441
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 2989
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама