|
Міндоходов і ПР заперечують "добровільні внески" від експорт |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 14 лис, 2013 15:48
В Миндоходов также опровергли эту информацию, и указали номер телефона, по которому граждане смогут жаловаться на аналогичные ситуации. Во-во, ......................................................................................................................................................................... Случай из жизни: Загрызся раз с судьёй и подаяния(колядки) собирающими. В те годы курировала это дело прокуратура. Пришел на прием, а там супруга судьи на приёме(старший зам..)..... И чё? - вякнул бы, что семью без икры оставил - шил бы рукавицы. За то как красиво звучит: кого имеють - звони!(имели те поимеют и эти)
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 15:50
Rik написав:А кто такой Чивокуня? Фамилия какая то знакомая, но что то не вспомню.
Це Янукович навпаки))))))))
-
ioNica
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 15:52
Kudrjavuy написав:В Миндоходов также опровергли эту информацию, и указали номер телефона, по которому граждане смогут жаловаться на аналогичные ситуации. Во-во, ......................................................................................................................................................................... Случай из жизни: Загрызся раз с судьёй и подаяния(колядки) собирающими. В те годы курировала это дело прокуратура. Пришел на прием, а там супруга судьи на приёме(старший зам..)..... И чё? - вякнул бы, что семью без икры оставил - шил бы рукавицы. За то как красиво звучит: кого имеють - звони!(имели те поимеют и эти)
То-то в сегодняшних новостях рассказывают, как зараженные мандарины из Турции завернули. Кто-то позвонил.....
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 15:54
hmel написав:ioNica Ви потребуєте процесуально дійсних підтверджень? Я вже запропонував найшвидший і найлегший спосіб справжнього (а не декларативного) спростування - виписки з рахунку в студію. Зрозуміло, що нічого такого не буде Великої Військової (чи Комерційної) Таємниці навіть Мальчиш-Кібальчиш не видав. А ПР тим більше. Чому так легко в це віриться - ось питання? Якщо Вам доводилось платити наперед податки, або податкова перевірка Вам донараховувала суму не справжню, а "планову", навіть якщо доводилось виписувати відомчі журнали (напр., "Податковий вісник") - у Вас не виникне труднощів з відповіддю.
Якось занадто складно для мене Ви розписали. Я знаю випадки про податки наперед тільки, коли сам бізнесмен замість відшкодованого ПДВ зараховує ці гроші як сплачені податки за наступний звітний період.
-
ioNica
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:08
ПР тут не при справі, це підлий яйценюх разом із іншими опозиціонерами вирішили фінансово допомогти)))
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:12
Login Да они тоже явно не голодают. На Сеню когда не посмотри, всегда как не в Бриони, то Габане
-
innamazur54
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:17
innamazur54 абсолютно з тобою згоден, мордяки у телевізор не влазят,а не дай бог бачити їх на широкоформаті))) але як завжди ПР скаже що була політична підстава а вони білі і пушисті
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:24
К политической воле или "підставі" всегда аппелируют, когда нет аргументов. Помню, когда у БЮТ в 2006-м году большинство не срослось из-за прокола с Морозом, то Безсмертный с Тимошенко тоже быстро начали такими же категориями расбрасываться
-
innamazur54
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:30
ioNica "Якось занадто складно для мене Ви розписали" А Ви перечитуйте, перечитуйте - і розуміння прийде... 
-
hmel
-
-
- Повідомлень: 1092
- З нами з: 25.04.13
- Подякував: 328 раз.
- Подякували: 510 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 16:40
innamazur54 живучи в нашій державі якось не дуже вірю у добровільність внесеня коштів та щей на рахунок політичних сил. Відразу згадуюєтся як у нам "добровільно"-примусово пропонують внести за щосб кошти  ...
-
Login
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2297 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
2394 |
|
|
|
1 |
2937 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|