|
В інтернеті з'явився "ринок вбивств", на якому збирають грош |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 19 лис, 2013 12:35
Пропонуємо до обговорення: В інтернеті з'явився "ринок вбивств", на якому збирають гроші на ліквідацію Обами - ЗМІ
Дивися повний текст В інтернеті з'явився "ринок вбивств", на якому збирають гроші на ліквідацію Обами - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 12:35
ну, вы поняли
-
juice
-
-
- Повідомлень: 172
- З нами з: 08.04.12
- Подякував: 366 раз.
- Подякували: 28 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 12:42
аж интересно сколько бы наши деятели собрали?
-
vova3215
-
-
- Повідомлень: 143
- З нами з: 08.07.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 13:03
Бабки надо было не на Обамку собирать, а на его кукловодов - Рокфеллеров, Ротшильдов и т.д.
-
rimskiiy
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 13:20
vova3215 написав:аж интересно сколько бы наши деятели собрали?
Так никто не мешает запостить интересующего политика и проверить. А заодно еще и тотализатор можно устроить.
-
Frederick Begbeder
-
-
- Повідомлень: 763
- З нами з: 03.11.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 16:43
Идея конечно интересная, но имеет огромный подводный камень: любой богач сможет заказать любого конкурента. :( Короче, сайт превратится в стол заказов...
-
N0mad
-
-
- Повідомлень: 525
- З нами з: 27.12.11
- Подякував: 23 раз.
- Подякували: 79 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 19 лис, 2013 23:53
какие наивные люди...
-
tiamin
-
-
- Повідомлень: 954
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 1298 раз.
- Подякували: 181 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лис, 2013 08:54
N0mad написав:Идея конечно интересная, но имеет огромный подводный камень: любой богач сможет заказать любого конкурента.  Короче, сайт превратится в стол заказов...
...богачи и без сайта заказывают кого надо, а сайт для бедных, чтобы богачи задумались...
-
eRu
-
-
- Повідомлень: 316
- З нами з: 09.11.09
- Подякував: 54 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 20 лис, 2013 10:50
tiamin написав:какие наивные люди...
Угу... Обама долго смеялся, пересчитывая поступившие деньги
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
447 |
|
|
|
6 |
1899 |
П'ят 24 кві, 2026 11:15 Hotab
|
|
|
2 |
2375 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|