МВФ все одно - підпише Україна угоду про асоціацію з Євросою

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 14:36

МВФ все одно - підпише Україна угоду про асоціацію з Євросою

Пропонуємо до обговорення:
МВФ може надати Україні кредит і без СА, - постпред фонду

Дивися повний текст МВФ все одно - підпише Україна угоду про асоціацію з Євросоюзом чи ні, - офіційна заява.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 14:36

Только дурень или предатель может принять такие условия МВФ. Эти условия только затормозят развитие экономики страны и, в момент выплаты этого кредита .ОПА будет значительно больше.
Ну кому нужна эта пирамида??????
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 14:44

Re: МВФ все одно - підпише Україна угоду про асоціацію з Євр

  Alex4040 написав:Эти условия только затормозят развитие экономики страны

Как раз наоборот
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 15:12

  Alex4040 написав:Только дурень или предатель может принять такие условия МВФ. Эти условия только затормозят развитие экономики страны и, в момент выплаты этого кредита .ОПА будет значительно больше.
Ну кому нужна эта пирамида??????



вот и в аргентине так решили. а потом наступила реальная Ж
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 15:12

Зачем же так нас мордой в грязь! Ну подыграли бы Азирову, у нас без этого кредита-капец. Путин, видимо, денег не даёт.
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 17:21

підпишете чи ні все рівно - грошей не дамо
vasiliy1901
 
Повідомлень: 798
З нами з: 27.07.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 18:59

Думаю, что МВФ прекрасно понимает, что с их условиями они 100% пролетают с размещением денег под свои проценты и остаются без заработка, да только вот их не спасет отвязка от ЕС, поскольку условия, требуемые относительно курса и тарифов на коммуналку, не просто неподъемные, а еще и вредительские, и никто никогда на них не согласится.
Romanov_R
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 19:13

  Romanov_R написав:Думаю, что МВФ прекрасно понимает, что с их условиями они 100% пролетают с размещением денег под свои проценты и остаются без заработка, да только вот их не спасет отвязка от ЕС, поскольку условия, требуемые относительно курса и тарифов на коммуналку, не просто неподъемные, а еще и вредительские, и никто никогда на них не согласится.


значит привет дефолт
unrokan_pff
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 336
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 621
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1535
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама