Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти країни

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567>
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 15:29

Re: Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти краї

  mju написав:В мене там ряд запитань був, щоб зрозуміти глибину проблем. Ви їх проігнорували. Якщо не знаєте - так і кажіть.

Так и есть - не знаю тонкости ведения чужого семейного бюджета, можно было и догадаться.
  mju написав: І так мені стане простіше жити. На відміну від представників деяких професій.

Вот с этого и надо было начинать, признайтесь сразу, что вам до лампочки судьба такого государства как Украина, лишь бы лишняя копеечка в карман, а вот поэтому мы все и "маємо те що маємо".
  mju написав: Але я своє невігластво цитатами не прикриваю. І не соромлюся спитати )

Что же тогда у евроинтеграторов не интересуетесь: за счет реализации каких механизмов к нам прийдет то самое "евросчастье", как скоро, в каком эквиваленте, какие риски, какие гарантии, какова вероятность?
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 15:36

  justit написав:
  mju написав:Я знаєте в 2008 слухав "плач" одного американця, якому через кризу відпустку довелося провести в Бразилії, а не як він планував у Європі. Тож після того намагаюсь деталі "страждань" почути.


Бразилія за розввитком - аналог України.
Тож чи хотіли б ви наприклад у відпустку поїхати у село до Індії, або до Анголи?


Типу так, але я тоді працював без вихідних і не мріяв навіть про відпустку в межах України, тому якось зовсім не перейнявся його "бідою".
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 15:48

  SAP написав:Так и есть - не знаю тонкости ведения чужого семейного бюджета, можно было и догадаться.

Тому я не беру до уваги такі історії друзів сім'ї. Бо вних не проводиться порівняння з нашою ситуацією.

  SAP написав:Вот с этого и надо было начинать, признайтесь сразу, что вам до лампочки судьба такого государства как Украина, лишь бы лишняя копеечка в карман, а вот поэтому мы все и "маємо те що маємо".

Ну по перше - в мене особисто перспектив більшає, а не грошей. Я про це відкрито пишу - щоб не було недомовок. Оцінити весь документ - без доступу до інформації про "торг" що веде Янукович, ні я ні ви не можем.
А доля України мені не байдужа. Моя думка - що в перспективі Україні вигідне зближення з Європою. Чим довше ми намагаємся ігнорувати технічний прогрес - тим гірше нам буде.
Чим довше ми ховаємся за загороджувальними митами - щоб люди купували дорогі (в ціну закладений хабар чиновнику), неякісні вітчичизняні вироби - тим гірше нам буде.
Так я розумію, що зміни будуть болісні. Але я думаю - вони краще ніж те болото в яке нас засмоктує.

  SAP написав:Что же тогда у евроинтеграторов не интересуетесь: за счет реализации каких механизмов к нам прийдет то самое "евросчастье", как скоро, в каком эквиваленте, какие риски, какие гарантии, какова вероятность?

Чому не цікавлюся, я гортав інфографіки які розписували як все буде гарно після, так і ті які показували протилежне. Але не думаю, що їм можна повністю вірити - заангажовані вони.
А власну думку я вище описав.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:01

Думаю, если бы вопрос евроинтеграции был выставлен на всеобщее голосование, мы смогли бы увидеть две совершенно разные Украины (по результатам голосования). И граница пробегла бы недалеко от Днепра...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:14

Artist Границы двух Украин сформировались еще в 2004, и с тех пор мало изменились.
Одна Украина начинается со Львова и заканчивается Сумами, другая - от Одессы до Луганска.
Если не удастся войти в ЕС целиком, будем входить частями. Ведь чехи смогли культурно разделиться со словаками, а потом снова воссоединиться с ними в ЕС. Чем не вариант?
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:19

  gk09 написав:Artist Границы двух Украин сформировались еще в 2004, и с тех пор мало изменились. Одна Украина начинается со Львова и заканчивается Сумами, другая - от Одессы до Луганска. Если не удастся войти в ЕС целиком, будем входить частями. Ведь чехи смогли культурно разделиться со словаками, а потом снова воссоединиться с ними в ЕС. Чем не вариант?

Чехи и словаки не объединялись, кто вам сказал такую чушь?
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:20

Re: Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти краї

  gk09 написав:Одна Украина начинается со Львова и заканчивается Сумами

вариант как вариант, но не забывайте где Киев. Это вам не Львов и не Ужгород и не Черновцы и не Тернополь 8)
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:28

  justit написав:
  mju написав:Я знаєте в 2008 слухав "плач" одного американця, якому через кризу відпустку довелося провести в Бразилії, а не як він планував у Європі. Тож після того намагаюсь деталі "страждань" почути.


Бразилія за розввитком - аналог України.
Тож чи хотіли б ви наприклад у відпустку поїхати у село до Індії, або до Анголи?


А ви впевнені, що він був у бразильському селі, а не в бразильському Гоа? До речі, Бразилія за розвитком Україну опереджає, але це не означає, що в Україні нема добрих місць відпочинку :wink:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:31

  crazycopywriter написав:
  gk09 написав:Artist Границы двух Украин сформировались еще в 2004, и с тех пор мало изменились. Одна Украина начинается со Львова и заканчивается Сумами, другая - от Одессы до Луганска. Если не удастся войти в ЕС целиком, будем входить частями. Ведь чехи смогли культурно разделиться со словаками, а потом снова воссоединиться с ними в ЕС. Чем не вариант?

Чехи и словаки не объединялись, кто вам сказал такую чушь?

А что по-вашему есть обїединение? Иметь одного общего президента или взять и поехать к знакомым на выходные без всяких границ, таможен и препятствий? Так вот, между Чехией и Словакией таможенников и погранцов нету, и даже ван Ромпей один на всех :D
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:38

  rokannon написав:А ви впевнені, що він був у бразильському селі, а не в бразильському Гоа? До речі, Бразилія за розвитком Україну опереджає, але це не означає, що в Україні нема добрих місць відпочинку :wink:

Гоа це в Індії )). Але от Ріо важко селом назвати )).
Бразилія як Росія - дуже велика. І дуже не рівна. А про розвиток я би посперечався.. Не пригадую щоб в нас наркоторговців поліція з гвинтокрилом штурмувалаб ))
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 34567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1333
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2213
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
1 613
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 тра, 2026 04:18
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама