Привід для масових акцій протесту на даний момент вичерпано

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:08

Привід для масових акцій протесту на даний момент вичерпано

Пропонуємо до обговорення:
"Вирішувати питання треба не на вулиці, а уряд до такого діалогу готовий ", - заявив Азаров

Дивися повний текст Привід для масових акцій протесту на даний момент вичерпано - Азаров.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:08

Виноват ведь! Пусть выставит революционерам бочку варенья, ящик печенья и водки цистерну. И оплатит - из своего кармана))))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23392
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2614 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:12

Если они сейчас мирно не уйдут то через год придеться выкорчевывать. После пролитой крови этой власти веры нет.
шурец
Аватар користувача
 
Повідомлень: 832
З нами з: 18.04.11
Подякував: 510 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:23

Ничего не поменялось: воры и зеки во власти и дальше будут воровать, их цепные псы будут и дальше разбивать головы митингующим, мусора и прочая власть будет и дальше воровать, убивать и насиловать, так как знают что их все равно "отмажут" итд. Фигово жить в такой стране, а всем выехать не удастся - не хотят ведь рабсилу отпускать.
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:26

У ПР вообще мантра такая - давайте дискутировать, обсуждать... Сразу вспоминается старая пословица про "не мешки ворочать"... Вот только это не решение, а заговаривание проблемы... И у них есть Олийнык - главный по 3,14здобольному спорту...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:31

Повод вичерпано?
Что, ассоциацию уже подписали?
Или наказали чинов, отдавших кровавый приказ?
Каждый нормальный человек в этой стране понимает, что время бандюков у власти закончилось.
Нет им места на этой земле и не будет.
artist_007
 
Повідомлень: 1036
З нами з: 02.01.11
Подякував: 9 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:36

Та невже?:) Маразматик Азіров, пішак у грі Сімейних за повну, диктаторську влалу в Україні, сказав, що привід для масових акцій протесту вичерпано?:) І ми одразу повірили і розійшлись:))) ПіаРасти грають з вогнем, українці хоч і мирний народ, але всьому є межа, вони дочекаються кривавого бунту та ПіаРастів розвішаних на стовбах...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39

  DenAuditor написав:Фигово жить в такой стране, а всем выехать не удастся - не хотят ведь рабсилу отпускать.
А кого тут держат? Ведь не проклятый "совок"! Границы открыты! Европа ждет чернорабочих, дворников, нянек для ухода за онкобольными, дворников! Если очень повезет - так и шофером устроитесь))))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23392
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2614 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39

інцидент не вичерпано - де покарання за силу беркуту, навіщо летіти до моски
welnuts
 
Повідомлень: 169
З нами з: 21.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:47

Особливо потішила фраза "будут продолжены переговоры об ассоциации с ЕС, поэтому сегодня политики вылетают в Москву и в Брюссель".

Цей довбак не розуміє, що народ вийшов на вулиці саме через те, що переговори по асоціації з ЄС проводяться в Москві...
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1045
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 1113
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 2108
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама