|
Привід для масових акцій протесту на даний момент вичерпано |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:08
Пропонуємо до обговорення: "Вирішувати питання треба не на вулиці, а уряд до такого діалогу готовий ", - заявив Азаров
Дивися повний текст Привід для масових акцій протесту на даний момент вичерпано - Азаров.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:08
Виноват ведь! Пусть выставит революционерам бочку варенья, ящик печенья и водки цистерну. И оплатит - из своего кармана))))
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23392
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2614 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:12
Если они сейчас мирно не уйдут то через год придеться выкорчевывать. После пролитой крови этой власти веры нет.
-
шурец
-
-
- Повідомлень: 832
- З нами з: 18.04.11
- Подякував: 510 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:23
Ничего не поменялось: воры и зеки во власти и дальше будут воровать, их цепные псы будут и дальше разбивать головы митингующим, мусора и прочая власть будет и дальше воровать, убивать и насиловать, так как знают что их все равно "отмажут" итд. Фигово жить в такой стране, а всем выехать не удастся - не хотят ведь рабсилу отпускать.
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:26
У ПР вообще мантра такая - давайте дискутировать, обсуждать... Сразу вспоминается старая пословица про "не мешки ворочать"... Вот только это не решение, а заговаривание проблемы... И у них есть Олийнык - главный по 3,14здобольному спорту...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:31
Повод вичерпано? Что, ассоциацию уже подписали? Или наказали чинов, отдавших кровавый приказ? Каждый нормальный человек в этой стране понимает, что время бандюков у власти закончилось. Нет им места на этой земле и не будет.
-
artist_007
-
-
- Повідомлень: 1036
- З нами з: 02.01.11
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:36
Та невже?:) Маразматик Азіров, пішак у грі Сімейних за повну, диктаторську влалу в Україні, сказав, що привід для масових акцій протесту вичерпано?:) І ми одразу повірили і розійшлись:))) ПіаРасти грають з вогнем, українці хоч і мирний народ, але всьому є межа, вони дочекаються кривавого бунту та ПіаРастів розвішаних на стовбах...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39
DenAuditor написав:Фигово жить в такой стране, а всем выехать не удастся - не хотят ведь рабсилу отпускать.
А кого тут держат? Ведь не проклятый "совок"! Границы открыты! Европа ждет чернорабочих, дворников, нянек для ухода за онкобольными, дворников! Если очень повезет - так и шофером устроитесь))))
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23392
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2614 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39
інцидент не вичерпано - де покарання за силу беркуту, навіщо летіти до моски
-
welnuts
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 21.08.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:47
Особливо потішила фраза "будут продолжены переговоры об ассоциации с ЕС, поэтому сегодня политики вылетают в Москву и в Брюссель".
Цей довбак не розуміє, що народ вийшов на вулиці саме через те, що переговори по асоціації з ЄС проводяться в Москві...
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1045 |
П'ят 26 чер, 2026 13:29 lexxi
|
|
|
1 |
1113 |
|
|
|
1 |
2108 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|