|
Янукович після зустрічі з Путіним відправиться на Мальту - З |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 06 гру, 2013 13:39
Пропонуємо до обговорення: Янукович в Україну найближчим часом не повернеться
Дивися повний текст Янукович після зустрічі з Путіним відправиться на Мальту - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 13:39
На ПМЖ?
-
yuniverse
-
-
- Повідомлень: 330
- З нами з: 09.11.11
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 13:42
Боягуз! В тюрму його зразу як вернеться
-
ihor_tseb
-
-
- Повідомлень: 126
- З нами з: 10.01.13
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 13:47
Нічого дивного! Колись падав від курячого яйця, а тут і камінчиком жбурнути можуть! Бережи себе пан президент! Не повертайся сюди! Тут неспокійно!
-
fanata
-
-
- Повідомлень: 301
- З нами з: 11.08.11
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 13:56
yuniverse написав:На ПМЖ?
За алиби. Очень может быть что в Украине какая-то заварушка будет, а ему надо быть "непричем".
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:05
Карбофос написав: За алиби. Очень может быть что в Украине какая-то заварушка будет, а ему надо быть "непричем".
Отмазаться не удастся . У него ж мобила есть :)Или отключил? :)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:07
alex10 написав: Карбофос написав: За алиби. Очень может быть что в Украине какая-то заварушка будет, а ему надо быть "непричем".
Отмазаться не удастся . У него ж мобила есть  Или отключил? 
Вы сколько раз в тюрьме сидели? Кто лучше знает как отмазаться?
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:14
Как так? А на новый год, на Йолку? Шоб не отобрать "кусочек счастия" у себя. Прэзыдент в экзили, вечный странник, блин. Тьху,противно.
-
zaton
-
-
- Повідомлень: 206
- З нами з: 18.05.11
- Подякував: 82 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:21
Хоть бы заехало глянуть на йолку: мусара так старались, так старались
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:21
Посмотрим, что учудят силовики на выходные. Вполне возможно - улетел на Мальту, пока шестерки из МВД будут на выходных разгонять митинги. А он типа не при делах. Скажет на Мальте мобильная связь не работала 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
914 |
|
|
|
1 |
2370 |
|
|
|
2 |
1834 |
Суб 11 кві, 2026 18:05 BIGor
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|