Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 11:40

Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми

Пропонуємо до обговорення:
Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми фотографіями з Італії (ФОТО)

Дивися повний текст Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми фотографіями з Італії (ФОТО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 11:40

Вже навіть не дивує, наша влада зараз на самому дні і думка людей її цікавить дуже мало аби перед начальством відзвітувати...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 11:48

ой же ж заврались уже вконец
dfenix
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 11.10.11
Подякував: 192 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 12:48

А что, вы наши хотели? как можно сфотографировать то, чего нет? :mrgreen:

Ой как заврались :?

В Киеве подготовлены 667 единиц снегоуборочной техники, а на уборку дорог вывезли только 263 единицы. Видать за ночь от 263 отпочковалось еще 400 :mrgreen:
Ай маладца. Как 263 единицы очистить 1 тысяча 600 километров столичных дорог за сутки смогли :?
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 13:15

Пиар-служба работает.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 13:37

400 единиц в резерве стоят, на случай если те что выехали на улицы не будут справляться.
А вообще во все виноваты митунгующие на майдане, разве неясно)))
grandeur1974
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 14:15

>> 667 единиц техники
>> 6665 сотрудников

Ох и любят же они два на три делить :D :D
smdtranz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 913
З нами з: 05.08.13
Подякував: 16 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 14:20

  grandeur1974 написав:400 единиц в резерве стоят


Где в резерве стоят?
В Италии?
8)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 14:51

  grandeur1974 написав:400 единиц в резерве стоят, на случай если те что выехали на улицы не будут справляться.
А вообще во все виноваты митунгующие на майдане, разве неясно)))


Смех смехом - но возможно это "бронетехника" Банды Регионов - только жёлтого цвета. БМП и БТРы, с лопатами вместо пулемётов.
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 16:05

в италло статье 18 января 2013 года, так что не прошлогодняя...
edvardd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8519
З нами з: 20.11.08
Подякував: 155 раз.
Подякували: 2902 раз.
 
Профіль
 
2
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 989
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 1220
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 1502
Переглянути останнє повідомлення
Суб 25 кві, 2026 03:16
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама