|
Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 10 гру, 2013 11:40
Пропонуємо до обговорення: Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми фотографіями з Італії (ФОТО)
Дивися повний текст Конфуз року: у КМДА похвалилися прибиранням снігу торішніми фотографіями з Італії (ФОТО).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 11:40
Вже навіть не дивує, наша влада зараз на самому дні і думка людей її цікавить дуже мало аби перед начальством відзвітувати...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 11:48
ой же ж заврались уже вконец
-
dfenix
-
-
- Повідомлень: 1026
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 12:48
А что, вы наши хотели? как можно сфотографировать то, чего нет? Ой как заврались В Киеве подготовлены 667 единиц снегоуборочной техники, а на уборку дорог вывезли только 263 единицы. Видать за ночь от 263 отпочковалось еще 400 Ай маладца. Как 263 единицы очистить 1 тысяча 600 километров столичных дорог за сутки смогли 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Вів 10 гру, 2013 13:15
Пиар-служба работает.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 13:37
400 единиц в резерве стоят, на случай если те что выехали на улицы не будут справляться. А вообще во все виноваты митунгующие на майдане, разве неясно)))
-
grandeur1974
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 14:15
>> 667 единиц техники >> 6665 сотрудников Ох и любят же они два на три делить 
-
smdtranz
-
-
- Повідомлень: 913
- З нами з: 05.08.13
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Вів 10 гру, 2013 14:20
grandeur1974 написав:400 единиц в резерве стоят
Где в резерве стоят? В Италии? 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 14:51
grandeur1974 написав:400 единиц в резерве стоят, на случай если те что выехали на улицы не будут справляться. А вообще во все виноваты митунгующие на майдане, разве неясно)))
Смех смехом - но возможно это "бронетехника" Банды Регионов - только жёлтого цвета. БМП и БТРы, с лопатами вместо пулемётов.
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 16:05
в италло статье 18 января 2013 года, так что не прошлогодняя...
-
edvardd
-
-
- Повідомлень: 8519
- З нами з: 20.11.08
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 2902 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
963 |
|
|
|
1 |
1213 |
|
|
|
1 |
1500 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|