Швеція: російські кредити відкладуть модернізацію України

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:12

  welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі

Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі?
Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, на жаль.
Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?))))))))))
То така меркантильна дама!
Востаннє редагувалось Frant в Сер 18 гру, 2013 11:23, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23391
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:20

Re: Швеція: російські кредити відкладуть модернізацію Україн

  dfenix написав:высокие цены на газ - были стимулом.
пинком.
а увы без пинка у нач ничерта никто не умеет работать.


Проблемы Украины НЕ в законах, НЕ в коррупции, не в отсутствии ассоциации с ЕС.
Проблемы Украины в незамкнутости производственных циклов, в зависимости от импорта.
Если завтра нефть станет стоить 300$ то Украине не помогут, ни законы, ни тех.регламенты, ни интеграция с ЕС.

Трехголовая оппозиция не дает никаких предложений кроме распила власти,
уперто продолжает обманывать сограждан, говоря, что белое-это черное, черное-это белое.
Люди им верят, пока верят, но не доверяют, потомучто подсознание, увы, играет против оппозиции. И не будучи экономистами, люди из бытовой смекалки понимают пустопорожность оппозиционных заяв. А еще люди понимают, что западенские налоговые уклонисты, не достойны внимания. И осознают, что западенская коррупция, имеет больше отношение к оппозиции, чем к действующим властям.
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:22

  Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!

та, будь- ласка ,Довідкова інформація:ЄІБ досі надав кредити в Україну на загальну суму 465 500 000 євро
http://www.eib.org/about/press/2011/2011-043-resident-representation-of-the-eib-group-in-ukraine-opened.htm
welnuts
 
Повідомлень: 169
З нами з: 21.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:24

  Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!

Проте в отримані гранда також корупція і в Європі (. . Із двох зол потрібно вибрати найменше
welnuts
 
Повідомлень: 169
З нами з: 21.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:25

  welnuts написав:
  Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!

та, будь- ласка ,Довідкова інформація:ЄІБ досі надав кредити в Україну на загальну суму 465 500 000 євро
http://www.eib.org/about/press/2011/201 ... opened.htm

Ось. Гроші пішли на все-все-все:
дороги, енергетичний сектор. Проте - жодної АЄС ці Европейські козли нам не побудували.
It has financed projects in the roads and energy sectors, the upgrading of water infrastructure

І що з того? Все одно треба віддавати,і з відсотками. Благодійниця Європа))))))) :oops:
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23391
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:32

  Frant написав:
  welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі

Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі?
Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого.
Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?))))))))))
То така меркантильна дама!

Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати?
Хоча можливо, будь-ласка, зробіть прозору податкову політику - і будуть будвати у нас. Але це буде не кредит, а інвестиція!
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:40

  mju написав:
  Frant написав:
  welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі

Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі?
Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого.
Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?))))))))))
То така меркантильна дама!

Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати?
Хоча можливо, будь-ласка, зробіть прозору податкову політику - і будуть будвати у нас. Але це буде не кредит, а інвестиція!

10 лет назад много докладов делала, а позже и дипломную работу писала про иностранные инвестиции в Украину, самый большой всплеск был в 90-х годах, когда открывались СП и компании с иностранным капиталом, тогда были налоговые льготы на 5-10 лет, как прошел период льготных каникул, из 2000 предприятий, остались может быть 100, благодаря этому к нам пришли крупные компании и с мировыми именами, которые только и смогли набрать обороты, но по сей день сражаются с нашей налоговой системой и контролирующими органами, так честь и хвала этим компаниям, которые держатся на нашем рынке
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21084
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 11:48

  Frant написав:дороги, енергетичний сектор. Проте - жодної АЄС ці Европейські козли нам не побудували.
It has financed projects in the roads and energy sectors, the upgrading of water infrastructure

І що з того? Все одно треба віддавати,і з відсотками. Благодійниця Європа))))))) :oops:


Ви знущаєтесь? Дороги це артерії бізнесу. Без доріг весь бізнес стане. Можете поцікавитися скільки втрачає зимовий туристичний бізнес Карпат - через те що дороги перетворилися на ровиська і зменшився радіус сектору з якого в Карпати їздять на вихідні.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 12:18

  mju написав:Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати?
А навіщо ми Європі взагалі???? Як ринок для збуту секонд-хенду?
  mju написав:Дороги це артерії бізнесу. Без доріг весь бізнес стане. Можете поцікавитися скільки втрачає зимовий туристичний бізнес Карпат -

Я був там півроку назад. Дороги - страшні. Гірші, ніж за часів СРСР.
Так от, замість того, щоб майданувати на Хрещатику, візьміть - і організуйте будівництво доріг. Українці - вони ж такі працелюбні, такі працелюбні! :mrgreen:
Чи це також повинні робити москалі чи німці???? Вашими ж руками??????????? :mrgreen:
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23391
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 14:57

Шведский министр - фокусник почище Копперфилда, он знает как модернизировать производство, например, восстановить выпуск самолетов "Руслан", без денег.
cisukr
 
Повідомлень: 1926
З нами з: 01.10.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 294 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 986
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2343
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 1907
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама