Швеція: російські кредити відкладуть модернізацію України
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі
Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, на жаль. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
Востаннє редагувалось Frant в Сер 18 гру, 2013 11:23, всього редагувалось 1 раз.
dfenix написав:высокие цены на газ - были стимулом. пинком. а увы без пинка у нач ничерта никто не умеет работать.
Проблемы Украины НЕ в законах, НЕ в коррупции, не в отсутствии ассоциации с ЕС. Проблемы Украины в незамкнутости производственных циклов, в зависимости от импорта. Если завтра нефть станет стоить 300$ то Украине не помогут, ни законы, ни тех.регламенты, ни интеграция с ЕС.
Трехголовая оппозиция не дает никаких предложений кроме распила власти, уперто продолжает обманывать сограждан, говоря, что белое-это черное, черное-это белое. Люди им верят, пока верят, но не доверяют, потомучто подсознание, увы, играет против оппозиции. И не будучи экономистами, люди из бытовой смекалки понимают пустопорожность оппозиционных заяв. А еще люди понимают, что западенские налоговые уклонисты, не достойны внимания. И осознают, что западенская коррупция, имеет больше отношение к оппозиции, чем к действующим властям.
Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
та, будь- ласка ,Довідкова інформація:ЄІБ досі надав кредити в Україну на загальну суму 465 500 000 євро http://www.eib.org/about/press/2011/2011-043-resident-representation-of-the-eib-group-in-ukraine-opened.htm
Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
Проте в отримані гранда також корупція і в Європі (. . Із двох зол потрібно вибрати найменше
Frant написав: Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
та, будь- ласка ,Довідкова інформація:ЄІБ досі надав кредити в Україну на загальну суму 465 500 000 євро
Ось. Гроші пішли на все-все-все: дороги, енергетичний сектор. Проте - жодної АЄС ці Европейські козли нам не побудували. It has financed projects in the roads and energy sectors, the upgrading of water infrastructure
І що з того? Все одно треба віддавати,і з відсотками. Благодійниця Європа)))))))
welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі
Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати? Хоча можливо, будь-ласка, зробіть прозору податкову політику - і будуть будвати у нас. Але це буде не кредит, а інвестиція!
welnuts написав:І коли кошти даються Європою на конкретні цілі
Хоч один приклад, коли Європа дала гроші на реальні цілі? Скільки АЕС вона тут побудувала? Ну, Чорнобиль закрила, хоч це ні до чого. Заводів, фабрик скільки тут модернізувала?)))))))))) То така меркантильна дама!
Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати? Хоча можливо, будь-ласка, зробіть прозору податкову політику - і будуть будвати у нас. Але це буде не кредит, а інвестиція!
10 лет назад много докладов делала, а позже и дипломную работу писала про иностранные инвестиции в Украину, самый большой всплеск был в 90-х годах, когда открывались СП и компании с иностранным капиталом, тогда были налоговые льготы на 5-10 лет, как прошел период льготных каникул, из 2000 предприятий, остались может быть 100, благодаря этому к нам пришли крупные компании и с мировыми именами, которые только и смогли набрать обороты, но по сей день сражаются с нашей налоговой системой и контролирующими органами, так честь и хвала этим компаниям, которые держатся на нашем рынке
Frant написав:дороги, енергетичний сектор. Проте - жодної АЄС ці Европейські козли нам не побудували. It has financed projects in the roads and energy sectors, the upgrading of water infrastructure
І що з того? Все одно треба віддавати,і з відсотками. Благодійниця Європа)))))))
Ви знущаєтесь? Дороги це артерії бізнесу. Без доріг весь бізнес стане. Можете поцікавитися скільки втрачає зимовий туристичний бізнес Карпат - через те що дороги перетворилися на ровиська і зменшився радіус сектору з якого в Карпати їздять на вихідні.
mju написав:Ого, то це виявляється Європа нам має підприємства будувати? Конкурентів собі вирощувати?
А навіщо ми Європі взагалі???? Як ринок для збуту секонд-хенду?
mju написав:Дороги це артерії бізнесу. Без доріг весь бізнес стане. Можете поцікавитися скільки втрачає зимовий туристичний бізнес Карпат -
Я був там півроку назад. Дороги - страшні. Гірші, ніж за часів СРСР. Так от, замість того, щоб майданувати на Хрещатику, візьміть - і організуйте будівництво доріг. Українці - вони ж такі працелюбні, такі працелюбні! Чи це також повинні робити москалі чи німці???? Вашими ж руками???????????
Шведский министр - фокусник почище Копперфилда, он знает как модернизировать производство, например, восстановить выпуск самолетов "Руслан", без денег.