|
Пинзеник розшифрував газовий пакт "Путіна-Януковича" - ніяко |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 18 гру, 2013 18:09
Когда кажется, креститься надо :) Впрочем иногда и министры на форумы захаживают :)
-
uniorj25
-
-
- Повідомлень: 320
- З нами з: 08.02.12
- Подякував: 52 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 18:22
серенький написав:Да, до майдане не дошёл ещё. А что там сказали? Там уже и контракт зачитали? Слава героям! Смерть врагам!
Та ви хочаб статтю спробуйте прочитати - перед тим як коментувати.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 18:23
uniorj25 написав:То что надо коэффициент согласовывать "Неподкупный" из пальца высосал.
Та невже? І який той коефіцієнт? Яка ціна газу буде через пів року?
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 18:53
В интернетах есть скан. И таки да, коэффициент утверждается ежеквартально, и только при условии что выбран лиит газа по контракту (т.е. более 41 ярда кубов - на секунду, за этот год куплено всего 30 ярдов). Вот и "скидка", которая выльется в повышение затрат на покупку газа... А что делать с купленным "по дешевке" избыточным газом - никто не знает.
-
Xirss
-
-
- Повідомлень: 1218
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 340 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 19:20
Короче хохлов как всегда опять н***ли :(
-
hohol_7
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 19:24
Xirss написав:В интернетах есть скан. И таки да, коэффициент утверждается ежеквартально, и только при условии что выбран лиит газа по контракту (т.е. более 41 ярда кубов - на секунду, за этот год куплено всего 30 ярдов). Вот и "скидка", которая выльется в повышение затрат на покупку газа... А что делать с купленным "по дешевке" избыточным газом - никто не знает.
фирташ знает 
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 19:29
Xirss написав:А что делать с купленным "по дешевке" избыточным газом - никто не знает.
вы не знаете, другие - знают...
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 19:36
Xirss написав:В интернетах есть скан. И таки да, коэффициент утверждается ежеквартально, и только при условии что выбран лиит газа по контракту (т.е. более 41 ярда кубов - на секунду, за этот год куплено всего 30 ярдов). Вот и "скидка", которая выльется в повышение затрат на покупку газа... А что делать с купленным "по дешевке" избыточным газом - никто не знает.
30*400= 12 млрд уе 41*268,5= 11 млрд уе 1-(11\12)*100% = 8,3% 30% говорите? да еще и какие-то ежеквартальные условия. зато какую красивую историю по телевизору можно всем рассказать. хотя... воздух чище станет, т.к. угля меньше жечь будут.
-
tiamin
-
-
- Повідомлень: 954
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 1298 раз.
- Подякували: 181 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 18 гру, 2013 23:31
Xirss написав:В интернетах есть скан. И таки да, коэффициент утверждается ежеквартально, и только при условии что выбран лиит газа по контракту (т.е. более 41 ярда кубов - на секунду, за этот год куплено всего 30 ярдов). Вот и "скидка", которая выльется в повышение затрат на покупку газа... А что делать с купленным "по дешевке" избыточным газом - никто не знает.
Як це, не знає? Зимові гейзери на вулицях міст - національна забава.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 гру, 2013 02:37
spas написав:кажется, вы экономист уровня Пинзеника? Что ж вы тут на форуме сидите, а не в министрах ходите? )))
"Экономист уровня Пинзеника" — звучит как оскорбление.
-
Marcus_Junius_Brutus
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
7 |
10898 |
|
|
|
1 |
1005 |
|
|
|
1 |
1335 |
П'ят 10 гру, 2021 17:06 EKO
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|