Факт дня: на одного українця припадає вдвічі менше житла, ні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 22:46

Факт дня: на одного українця припадає вдвічі менше житла, ні

Пропонуємо до обговорення:
Про це йдеться в моніторинговому звіті Мінрегіону щодо Генеральної схеми планування території України

Дивися повний текст Факт дня: на одного українця припадає вдвічі менше житла, ніж у середньому в Європі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 22:46

Так а денег во сколько раз меньше. Нам до европейских запросов еще как до неба. Но мы выбрали другой путь - в Киргизию, Армению, Казахстан, к Бацьке... Вернее, за нас выбрали...
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23474
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 23 гру, 2013 23:06

  hxbbgaf написав:Так а денег во сколько раз меньше. Нам до европейских запросов еще как до неба. Но мы выбрали другой путь - в Киргизию, Армению, Казахстан, к Бацьке... Вернее, за нас выбрали...


Вы выбираете тех, кто за вас будет выбирать.
Больше вы в этой жизни ничего не выбираете.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 00:24

реклама Киевгорстроя?) квартиры плохо наверное продаются)
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 05:58

Re: Факт дня: на одного українця припадає вдвічі менше житла

Как это уже за месяц достало. Одно сравнение Европой, то сиськи маленькие, то ж*** холодная. А где раньше были? Только сейчас начали сравнивать. Как уже за долбали вбивать в мозг обывателя, что чтобы хорошо жить надо только что-то подписать или царя сменить. Надо не кричать с трибуны, что мы европейцы, а стать ими сначала. Мы при СССР были ближе к Европе, во всяком случае дома в моём городе росли как грибы после дождя, а за годы независимости ни одной многоэтажки не построили.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 гру, 2013 09:46

  Изя Гуд написав:
  hxbbgaf написав:Так а денег во сколько раз меньше. Нам до европейских запросов еще как до неба. Но мы выбрали другой путь - в Киргизию, Армению, Казахстан, к Бацьке... Вернее, за нас выбрали...


Вы выбираете тех, кто за вас будет выбирать.
Больше вы в этой жизни ничего не выбираете.

:mrgreen: Как мудро ! :mrgreen: Ещё какую ни-будь цитату выдайте "на гора" такую же мудрую - я буду собирать цитаты и конспектировать. :mrgreen:
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 960
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
1 999
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 11:29
tolja3334
1 739
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 12:04
Дюрі-бачі
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама