ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень П

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 13:05

ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень П

Пропонуємо до обговорення:
«Регіонали» хочуть ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень ПДР

Дивися повний текст ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень ПДР.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 13:05

А эти перечисленные члены разделят долю с рядовыми гражданами,или их членовозы под эту норму закона не попадут?И готовы ли дети членов,ездящих на членовозах,перестать давить персичных или им и в дальнейшем будет всё по члену?
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 13:42

Однозначно. И ГАИ расформировать.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 14:03

  alex-odessa написав:А эти перечисленные члены разделят долю с рядовыми гражданами,или их членовозы под эту норму закона не попадут?И готовы ли дети членов,ездящих на членовозах,перестать давить персичных или им и в дальнейшем будет всё по члену?

Я думаю там будет негласный, обязательный пункт: наличие базы данных "белых" номеров, которые эти средства фиксации не должны замечать.
sv-lex
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 14:10

Дивититись починаючи 13:10

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_925121579&feature=iv&src_vid=L5S88VWVQsQ&v=cNoM-SKZPTk
СКАЖІТЬ А В УКРАЇНІ ТАКЕ МОЖЛИВО В ПРИНЦИПІ? ДУМАЮ НІ. ТОМУ ЩО БУДЬ ЯКЕ БИ_ДЛО ЯКЕ КУПИЛО СОБІ АВТО В КРЕДИТ АБО "ПАПІК" ПОДАРУВАВ ПОЧИНАЄ ПИЖИТИСЬ НА ДОРОЗІ НЕЗНАЮЧИ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ПРАВИЛ (ПАПІК ВІДМАЖЕ). Поки в Україні не буде поліції (як в розвинених країнах) яка поважає себе і закон толку мало. Особисто я тільки за стаціонарні пости відеофіксації адже вони об"єктивно фіксують порушення (від камери не відкупишся). А ДАІ нехай патрулює траси з постійно увімкнутим відеореєстратором і у випадку чого зупиняє правопорушників на підставі запису відеореєстратора.
ТОТ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.09.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 14:30

  alex10 написав:Однозначно. И ГАИ расформировать.

+100
оставить только сотрудников службы регистрации и т.п.
Прохожий
 
Повідомлень: 14495
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 15:34

и опять будет куча нытья на тему камера стояла не так, смазан номер и тд отмазки для отказа от штрафа
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 15:37

чисто гипотетически.... если фиксаторы будут располагаться на земле, их будут бить, как сейчас побитые стоят или уже не стоят коробки из под "гарпунов"... а если они будут на столбах, под мостами, на уровне светофоров, то что мешает водителю ездить с опущенным козырьком и не светить лицом на весь гаишный интранет? как тогда будет доказана вина конкретного водителя? я вот не нарушаю, но человеку свойственно ошибаться и вот в случае такой моей ошибки штраф придет моей маме и она будет доказывать, что у нее не волосатые руки? или штраф прийдет кому? )
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 15:42

Интересно, а они сами будут платить штрафы?
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 15:52

  Tamagoch написав:чисто гипотетически.... если фиксаторы будут располагаться на земле, их будут бить, как сейчас побитые стоят или уже не стоят коробки из под "гарпунов"... а если они будут на столбах, под мостами, на уровне светофоров, то что мешает водителю ездить с опущенным козырьком и не светить лицом на весь гаишный интранет? как тогда будет доказана вина конкретного водителя? я вот не нарушаю, но человеку свойственно ошибаться и вот в случае такой моей ошибки штраф придет моей маме и она будет доказывать, что у нее не волосатые руки? или штраф прийдет кому? )

не вижу никаких проблем высылать штраф собственнику авто, он уже пусть сам разбирается кто и как нарушил
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1295
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 07:17
fox767676
1 4793
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 січ, 2026 12:36
moveton
1 2542
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 гру, 2025 09:57
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама