У столичної влади немає грошей на будівництво метро до Троєщини
Дивися повний текст У столичної влади немає грошей на будівництво метро до Троєщини - у 2014 році його не буде.
|
|
У столичної влади немає грошей на будівництво метро до ТроєщПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст У столичної влади немає грошей на будівництво метро до Троєщини - у 2014 році його не буде. Первый признак не состоятельности этой власти!
Даже в разрушенной войной Германии, первое, что восстанавливали и строили, это было метро!!!!!!
Re: У столичної влади немає грошей на будівництво метро до Тзначит хрен получат голоса избирателей в 2015 году
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||