Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?2014-16
+Добавить тему
Ответить на тему
Следить за темой
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Лише у короткостроковому періоді одразу після криз, а загалом - ростуть. Реальні доходи сьогодні в рази вищі за реальні доходи, наприклад, 10 років тому. Як і заощадження
в тебе стаціонарна система без врахування того, що збереження тануть з часом а реальні доходи знижуються, в якій не враховано державні та корпоративні борги. З поправкою на таку динаміку буде ПА500.[/quote]
Разрешите поинтересоваться почему сбережения тают??? Если вы держите их в гривне--то да, тают....А елси вы еще додумались занести их на депозит( а насколько я понял вы именно так и сделали) и теперь не можете забрать то считайте что они расстаяли....Для того чтоб не таяло-как минимум держите в валюте, все кто держал в валюте допустим 50 тыс уе--это было 400 тыс грн счас это лям. Квартира если стоила 50 тыс уе-просела пусть максимум до 35. итог выглядит так если у меня было 50 тыс уе--я счас с квартирой за 35 и 15 на ремонт вы имели 400 тыс грн а это напомню тех же 50 тыс уе до девала)---но увы.....квартира 35тыс по курсу 20=700 тыс. грн--так что ище 300 тыс извольте долистать.....можна конечно еще долго пытаться рассказать что и как но вы там со своим фондом побыстрее решайте(если вобще конечно что то решите), так как скоро вашего фонда хватит токо на входную дверь от квартиры
flyman писал(а):Там було написано ще за 10 йоро за годину на перших півроку. Корова появилася в твоїй хворій еротичній фантазії, з якої ти зробив проекцію на мене (мабуть я тобі не байдужий, так по Фрейду, я в активній, а ти в пасивній позиціїї на КРЖН)
В Польші за пасіння корів платять аж 10 євро за годину??? Флаймен, ти помилєшся! Це плата за день роботи в полі!
Щодо твоєї позиції на КРЖН - ти всього-навсього орендар кімнати з холодильником. Навіть - не задрипанної квартири на окраїні Києва.
тест Тьюринга бот Франт не пройшов. Згенеровані пости на 50% не мають змісту.
Последний раз редактировалось flyman Пт 26 дек, 2014 14:57, всего редактировалось 1 раз.
Жека79 писал(а):в тебе стаціонарна система без врахування того, що збереження тануть з часом а реальні доходи знижуються, в якій не враховано державні та корпоративні борги. З поправкою на таку динаміку буде ПА500.
Разрешите поинтересоваться почему сбережения тают??? Если вы держите их в гривне--то да, тают....А елси вы еще додумались занести их на депозит( а насколько я понял вы именно так и сделали) и теперь не можете забрать то считайте что они расстаяли....Для того чтоб не таяло-как минимум держите в валюте, все кто держал в валюте допустим 50 тыс уе--это было 400 тыс грн счас это лям. Квартира если стоила 50 тыс уе-просела пусть максимум до 35. итог выглядит так если у меня было 50 тыс уе--я счас с квартирой за 35 и 15 на ремонт вы имели 400 тыс грн а это напомню тех же 50 тыс уе до девала)---но увы.....квартира 35тыс по курсу 20=700 тыс. грн--так что ище 300 тыс извольте долистать.....можна конечно еще долго пытаться рассказать что и как но вы там со своим фондом побыстрее решайте(если вобще конечно что то решите), так как скоро вашего фонда хватит токо на входную дверь от квартиры[/quote] А ти порахуй баланс України, і баланс домогосподарств. Згідно твої логіки, ціни на КРЖН будуть рости вічно, так як заощадження громадян посітійно ростуть. В тебе стаціорна та ще й закрита система, в якій валюта не виводиться за кордон.
Последний раз редактировалось flyman Пт 26 дек, 2014 14:59, всего редактировалось 1 раз.
flyman писал(а):Чому я невігласів маю вчити азам фінансів.
"Якщо ти розумний - чому не багатий?" - так кажуть американці.
Флаймен, якщо ти такий розумний, то чому орендуєш ліжко-місце у віці 40+ років????
І чому у "невігласів" є купа нерухомості та бабла? В деяких - навіть вчені ступені)))
тому що не в Америці, в Україні багатими стають не тому, що розумні, а тому що нахабні або безпринципні, або правильна родина, або любі друзі, або повезло і передчасно не застрелили. Дурний що мав дурість родитися в Україїні і забув тебе запитати.
Последний раз редактировалось flyman Пт 26 дек, 2014 15:02, всего редактировалось 1 раз.
Жека79 писал(а):.Для того чтоб не таяло-как минимум держите в валюте, все кто держал в валюте допустим 50 тыс уе--это было 400 тыс грн счас это лям. Квартира если стоила 50 тыс уе-просела пусть максимум до 35. итог выглядит так если у меня было 50 тыс уе--я счас с квартирой за 35 и 15 на ремонт вы имели 400 тыс грн а это напомню тех же 50 тыс уе до девала)---но увы.....квартира 35тыс по курсу 20=700 тыс. грн--так что ище 300 тыс извольте долистать.....
Выиграл якобы тот, кто сэкономил 15 000 уе. А может проиграл, заплатив 700 000 грн вместо 400 000??? Выиграл застройщик, получивший 700 000 вместо 400 000. При этом у застройщика реальная сверхприбыль, потому как з/п рабочим он в 2 раза вряд ли увеличивал и долги за поставленные материалы и работы у него в гривне по старым ценам
flyman писал(а):Чому я невігласів маю вчити азам фінансів.
"Якщо ти розумний - чому не багатий?" - так кажуть американці.
Флаймен, якщо ти такий розумний, то чому орендуєш ліжко-місце у віці 40+ років????
І чому у "невігласів" є купа нерухомості та бабла? В деяких - навіть вчені ступені)))
тому що не в Америці. Дурний що мав дурість родитися в Україїні і забув тебе запитати.
Так "невігласи" теж народились в Україні. І навіть не в Києві)))
Може, вони багато працювали над собою? Отримали хорошу освіту? Тому чогось досягли у житті?
flyman писал(а):в Україні багатими стають не що розумні, а тому що нахабні або безпринципні або правильна родина або любі друзі або повезло і не передчасно не застрелили.
Флаймен - тебе ж попереджували на форумі - що небезпечно тримати гроші на гривнєдепозитах?
Попереджували. І не раз.
Хто тобі дохтор, що ти попалився на власній жадібності?
Последний раз редактировалось Frant Пт 26 дек, 2014 15:04, всего редактировалось 1 раз.