|
Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для ГТС У |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 03 січ, 2017 13:04
Пропонуємо до обговорення: Загрози дискримінаційних дій з боку «Газпрому» фактично реалізуються.
Дивися повний текст Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для ГТС України.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 січ, 2017 13:04
Урааа! С нетерпением жду когда наш наимудрейший и наисветлейший Петр Алексеевич отчитаться не только о том как мы не купили ни кубометра газа проклятого оккупанто, но и как не ни кубометра не пустили транзитом в Европу.
-
Blokinrollow
-
-
- Повідомлень: 94
- З нами з: 12.05.15
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 січ, 2017 09:14
Логически все правильно. Война так война по всем фронтам. Ни капли в рот ни сантиметра в ..... А то газ мы не покупаем, а когда транзит враг уменьшает, сразу обижаемся. Как-то не логично.
-
grechka_vladimir
-
-
- Повідомлень: 56
- З нами з: 18.11.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 січ, 2017 07:58
как и планировалось- 2019 Трубе труба. Blokinrollow спокойно отчитается. Умолчит лишь про офшоры и рост своего капитала на фоне экономических конвульсий Украины
-
PSPoldman
-
-
- Повідомлень: 602
- З нами з: 07.03.09
- Подякував: 141 раз.
- Подякували: 68 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 січ, 2017 10:05
grechka_vladimir написав:Логически все правильно. Война так война по всем фронтам. Ни капли в рот ни сантиметра в ..... А то газ мы не покупаем, а когда транзит враг уменьшает, сразу обижаемся. Как-то не логично.
Все логічно. Газа менше купуємо - в агресора грошей менше, в нас більше. Транзит через Україну - в агресора грошей менше, в нас більше. В ватанів вгазалі логіки немає - лівою рукою пишуть, що все треба відрізати, правою, що все треба пришити, як було. 
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
805 |
П'ят 26 чер, 2026 13:29 lexxi
|
|
|
1 |
997 |
|
|
|
1 |
2023 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|