Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для ГТС У

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 03 січ, 2017 13:04

Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для ГТС У

Пропонуємо до обговорення:
Загрози дискримінаційних дій з боку «Газпрому» фактично реалізуються.

Дивися повний текст Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для ГТС України.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 січ, 2017 13:04

Урааа! С нетерпением жду когда наш наимудрейший и наисветлейший Петр Алексеевич отчитаться не только о том как мы не купили ни кубометра газа проклятого оккупанто, но и как не ни кубометра не пустили транзитом в Европу.
Blokinrollow
 
Повідомлень: 94
З нами з: 12.05.15
Подякував: 5 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2017 09:14

Логически все правильно. Война так война по всем фронтам. Ни капли в рот ни сантиметра в ..... А то газ мы не покупаем, а когда транзит враг уменьшает, сразу обижаемся. Как-то не логично.
grechka_vladimir
Аватар користувача
 
Повідомлень: 56
З нами з: 18.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 січ, 2017 07:58

как и планировалось- 2019 Трубе труба.
Blokinrollow спокойно отчитается. Умолчит лишь про офшоры и рост своего капитала на фоне экономических конвульсий Украины
PSPoldman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 602
З нами з: 07.03.09
Подякував: 141 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 січ, 2017 10:05

Re: Єврокомісія впустила «Газпром» до городу: наслідки для Г

  grechka_vladimir написав:Логически все правильно. Война так война по всем фронтам. Ни капли в рот ни сантиметра в ..... А то газ мы не покупаем, а когда транзит враг уменьшает, сразу обижаемся. Как-то не логично.

Все логічно. Газа менше купуємо - в агресора грошей менше, в нас більше. Транзит через Україну - в агресора грошей менше, в нас більше.
В ватанів вгазалі логіки немає - лівою рукою пишуть, що все треба відрізати, правою, що все треба пришити, як було. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 12909
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 679
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 960
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1987
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама