Борги підприємств Ахметова погасять за рахунок держбюджету,

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 13:21

Борги підприємств Ахметова погасять за рахунок держбюджету,

Пропонуємо до обговорення:
У квітні 2017 року борг за енергопостачання неконтрольованих територій становив 11 млрд грн.

Дивися повний текст Борги підприємств Ахметова погасять за рахунок держбюджету, держбанків та населення - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 13:21

Почему частному бизнесу государство что-то должно компенсировать ? Достали уже эти договорняки с доением населения в конечном результате.
netfanat
 
Повідомлень: 366
З нами з: 13.04.14
Подякував: 122 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 14:08

"Это реформа, которую требует МВФ"
Не раскачивайте будку, агенты путена!
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 14:34

Разве туда электричество поставляет Ахметов со своих ТЕС, а не оптовый рынок?
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 14:55

  M-A-X написав:Разве туда электричество поставляет Ахметов со своих ТЕС, а не оптовый рынок?

Шахты Ахметова (ДТЭК), которые типа "работают по укр. законодательству" имеют горы денег, а за потреблённое электричество не платят, потому что не хотят.
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 17:01

  netfanat написав:Почему частному бизнесу государство что-то должно компенсировать ? Достали уже эти договорняки с доением населения в конечном результате.

Потому что Порошенко и Ахметов в доле.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 17:21

Когда ЛЭО попыталось ограничить подачу электричества шахтам ДТЭК Ахметова, им на помощь пришли местные незаконные вооруженные формирования.

Кто на ком стоял? Кому на помощь они пришли, непонятно.
hodkonem36
Аватар користувача
 
Повідомлень: 450
З нами з: 11.11.16
Подякував: 1 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 тра, 2017 17:27

  hodkonem36 написав:Когда ЛЭО попыталось ограничить подачу электричества шахтам ДТЭК Ахметова, им на помощь пришли местные незаконные вооруженные формирования.

Кто на ком стоял? Кому на помощь они пришли, непонятно.


Просто автор копипаста плохо поработал.
Вот цитата из оригинала:

Коли ж ЛЕО спробувало обмежити подачу електрики шахтам ДТЕК Ахметова, які "зареєстровані в Україні та працюють за українським законодавством", то їм на допомогу прийшли місцеві озброєні "лнрівські" козачки. Таким чином, шахти продовжили безплатно споживати українську електроенергію.

http://www.epravda.com.ua/columns/2017/05/10/624530/
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 11 тра, 2017 08:19

Вот сху...ли ??? Почему когда простой гражданин не может платить кредит у него все отбирвют продают за копейки и остаётся должен, а тут ..... Желаю украденые деньги ему потратить на лечение рака
velikiymaster
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 628
З нами з: 14.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 тра, 2017 08:38

Так это шахты Ахметова должны 11 млрд? :)

Желтоватый заголовок. :)

Я-то подумал, что это Ахметов сам поставлял электричество на Донбасс в обход оптового рынка, ему те не платили, а теперь он ждет компенсации от государства.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 863
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 1240
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 03:39
moveton
1 1623
Переглянути останнє повідомлення
Чет 05 бер, 2026 12:30
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама