|
Українці не хочуть брати картки «Простір» |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 14 тра, 2017 08:32
Пропонуємо до обговорення: Більшу частину випущених національних карток отримали переселенці
Дивися повний текст Українці не хочуть брати картки «Простір».
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 08:32
Навіть після націоналізації, неПриват не пропонував мені Простір, вертуальну також. віза/мастер знають чиї руки треба "позолотити" за наш рахунок
Востаннє редагувалось noyesnoyes в Нед 14 тра, 2017 08:49, всього редагувалось 1 раз.
-
noyesnoyes
-
-
- Повідомлень: 228
- З нами з: 29.11.12
- Подякував: 75 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 08:42
noyesnoyes написав:Навіть після того націоналізації, неПриват не пропонував мені Простір, вертуальну також. віза/мастер знають чиї руки треба "позолотити" за наш рахунок
ну так іди собі у ощад, бери собі невізу/немастер, насолоджуйся ними за свій рахунок у хацапетовці. бо ані в Інтернеті ані за кордоном з ними робити нічого.
-
bolex
-
-
- Повідомлень: 6750
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 1902 раз.
- Подякували: 1509 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 09:03
bolex написав: ну так іди собі у ощад, бери собі невізу/немастер, насолоджуйся ними за свій рахунок у хацапетовці. бо ані в Інтернеті ані за кордоном з ними робити нічого.
Ви мабуть з народження рекордний айкю мали і радієте надприбуткам дуополії? А для простору ще треба час і трохи прессінгу нбу
-
noyesnoyes
-
-
- Повідомлень: 228
- З нами з: 29.11.12
- Подякував: 75 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 09:12
noyesnoyes написав:Видалений
Та, якось так сталося, що "візи" й "пейпалу" достатньо для розрахунків з усім світом, і отримання готівки "майже всюди за бугром" (й зле, звісно, що купа грошей уходить ще якомусь там монополісту; добре що не місцевому якомусь ошмєтову). В Україні ж й без зайвих "платіжних систем" (кешем або банківським переказом) зазвичай працює. (То зовсім не в Україні тільки ця проблема, врешті...) noyesnoyes, напиши (якось) без емоцій (що в тебе видаляють - цікаво стало :-) - сподіваюсь, модери видаляють тут за надлишок емоцій, а не за "суть" )
-
verano_porteno
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 23.04.16
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 10:39
Один только вопрос: обслуживание платежа в среднем по этой системе дороже или дешевле, чем у мастера/визы? С учётом того, что мастер/виза всё равно обязателен (у продавца), т.е. нужен или терминал, который понимает все три, или ещё один отдельный.
Мне что-то кажется, что, как минимум, не дешевле, а "плач ярославны" имеет целью в перспективе протолкнуть обязаловку.
-
M-Audio
-
-
- Повідомлень: 3716
- З нами з: 23.03.11
- Подякував: 664 раз.
- Подякували: 580 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
1
Додано: Нед 14 тра, 2017 12:11
noyesnoyes написав:А для простору ще треба час і трохи прессінгу нбу
"Пресинг НБУ" - на межі законності. НСМЕП теж намагались проштовхнути, аналогічно. Для розвитку Простору необхідно одне: щоби банкам було вигідно їх емітувати й обслуговувати. В рашці свою картку пропихують через примусове переведення на них бюджетників, у нас подібні ініціятиви провалилися як незаконні
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37861
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Нед 14 тра, 2017 13:25
в вопросе поппуляризации карт НСМЭП и поддержки национального товаропроизводителя вопреки здравому смыслу вспомнилась эта песенка ... Алка тоже повеселила ... «Эти карты выбирает небольшое количество людей, несмотря на интересные тарифы и красивую стилистику в оформлении. Вероятно, нужен некоторый период для того, чтобы соотечественники по достоинству оценили национальную платежную систему», – считает председатель правления Альфа-Банка Виктория Михайле.
красивая стилистика да никто не спорит - серьезный момент ...
-
IMPRINTER
-
2
1
- Свинорил 100 lvl
-
- Повідомлень: 38797
- З нами з: 06.08.09
- Подякував: 229 раз.
- Подякували: 6253 раз.
-
-
Профіль
-
-
9
5
2
Додано: Нед 14 тра, 2017 13:55
R2 написав:Українці не хочуть брати картки «Простір» Такі картки більш безпечні, ніж тільки з магнітною смугою [/url].
Про безопастность чипованых карт это как пукнуть в лужу. Уже есть отзывы терпил-владельцев о воровстве с чипованых карт посредством расплачивания в магазинах ,ресторанах и снятия налички в Америке. Причём терпила даже ни разу в жизни границу нэньки не пересекал
-
Дядя Дима
-
-
- Повідомлень: 683
- З нами з: 29.11.16
- Подякував: 305 раз.
- Подякували: 125 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Нед 14 тра, 2017 14:38
Лучше нала может быть только нал!
-
vadne
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 02.03.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 37 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
4412 |
|
|
|
1 |
1012 |
|
|
|
1 |
1003 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|