Заступника Кернеса випустили із СІЗО за 30 млн грн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:19

Заступника Кернеса випустили із СІЗО за 30 млн грн

Пропонуємо до обговорення:
Суму застави для Тетяни Овіннікової збирали в складчину.

Дивися повний текст Заступника Кернеса випустили із СІЗО за 30 млн грн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:19

когда уже запретят что то полезное для страны. например, выпускать коррупционеров под смешные для них залоги
a_lipskiy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 17
З нами з: 16.03.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:25

О ещё одна из вундеркиндов.Блин,может я живу в другой реальности и всё проходит мимо моей кассы.ПЕЧАЛЬНО.!!!
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 09:49

Люди, знающие Овинникову и уверенные в ее невиновности, перечисляли от 3 тыс. грн до 100 тыс. грн и больше
такое ток меня бесит???
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 10:42

  stokoz написав:Люди, знающие Овинникову и уверенные в ее невиновности, перечисляли от 3 тыс. грн до 100 тыс. грн и больше
такое ток меня бесит???

Интересно,может этому ВОИНУ соберут гораздо больше
-------------------------------------------------------------------------------------
ДРУЗІ, НАШОМУ ВОЯКУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
Петро Олексюк, студент Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка отримав тяжке поранення 9 травня під Новотроїцьким, підірвавшись на міні. Наразі Петро у Дніпрі, в госпіталі імені Мечникова. Сьогодні буде переведений до Одеси. Петро служить у 90-му батальйоні 81-ї бригади з грудня 2014 року. Пішов добровольцем і вже 2,5 роки береже наш спокій. Міг бути демобілізований у березні цього року, але не зміг залишити нових побратимів.
Врятувати Петра можна, допомігши йому матеріально:
Картка Приватбанку
Олексюк Петро Павлович
4149 4996 4357 0359
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 531
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
1 806
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
2 1301
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 09:23
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама