|
В уряді розповіли, хто не матиме права отримувати пенсії і з |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:09
Пропонуємо до обговорення: Щоб скористатися допомогою від держави, громадянам необхідно дожити до 63 років.
Дивися повний текст В уряді розповіли, хто не матиме права отримувати пенсії і звідки брати гроші на життя.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:09
Если доживёт...
-
vadne
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 02.03.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 37 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:21
и будет у нас поколение социальной помощи
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:25
А почему им вообще социальную помощь выплачивают.Зачем я тогда налоги плачу?
-
pontardawe88
-
-
- Повідомлень: 228
- З нами з: 14.03.11
- Подякував: 20 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:35
pontardawe88 написав:А почему им вообще социальную помощь выплачивают.Зачем я тогда налоги плачу?
Вы платите налоги, потому что Бог дал Вам здоровье и способность зарабатывать. Многим, увы, он этого не дал.
-
cisukr
-
-
- Повідомлень: 1926
- З нами з: 01.10.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 294 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 14:39
pontardawe88 написав:А почему им вообще социальную помощь выплачивают.Зачем я тогда налоги плачу?
Езжайте туда, где нет такого понятия как "социальная помощь", в Сомали Вам будет наиболее комфортно. Меня больше возмущает, что уплаченные мною в верхах разворовывают. Старикам на хлеб и детям на книжки не жалею.
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Чет 18 тра, 2017 15:26
-
pppman
-
-
- Повідомлень: 200
- З нами з: 13.10.08
- Подякував: 446 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 16:17
cisukr написав: Вы платите налоги, потому что Бог дал Вам здоровье и способность зарабатывать. Многим, увы, он этого не дал.
Да копите сами на пенсию себе, открываете счёт пенсионный и не паритесь. А про здоровье - пенсия и пособие по инвалидности это разные вещи. И что значит "многим не дал"? У нас кругом одни калеки?
-
argoravest
-
-
- Повідомлень: 659
- З нами з: 06.05.14
- Подякував: 63 раз.
- Подякували: 127 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 17:23
Мінімальна соціальна допомога то чорт з нею, але ж пенсії обмежують, тобто якщо ти така тварюка маєш великий прибуток - то плати більше, а от отримати адекватну пенсію - зась. Тому це має бути добровільно. Хочеш пенсію - плати відчислення - не хочеш - бери ці гроші собі. Далі сам вирішуй - інвестувати, пропивати...
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 18 тра, 2017 20:22
Народ,я думаю,что уряд хочет просто оставить без денег тех,кому 57,58,59 лет и страховой стаж 15 лет.
-
bugalter
-
-
- Повідомлень: 599
- З нами з: 17.02.11
- Подякував: 90 раз.
- Подякували: 73 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
802 |
|
|
|
1 |
994 |
|
|
|
2 |
1364 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|