Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 55865587558855895590 ... 5855>
Повідомлення Додано: Нед 11 чер, 2017 22:27

  Frei написав:
  mike41 написав:
  jay2004 написав:Для золотогоршечника - ставки вверх по депозитах (А-банк, для примера)...

А мабуть таки доведеться піднімати, щоб трохи утримати відтік до банків Європи. Від понеділка - до сейфових чарунок, а далі й на легально повідкривані рахуночки. :D


Так, наші ставки вже до рівня Східної Європи наблизились. При неспівставних ризиках

Можнл поподробнее, какой там рівень%?
Oleg_Sa
 
Повідомлень: 2172
З нами з: 27.10.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 чер, 2017 22:31

Re: Байки про банки і не тільки....

Ось такий http://banks.eu/deposits/
chipmunk
 
Повідомлень: 9003
З нами з: 15.04.09
Подякував: 561 раз.
Подякували: 580 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 чер, 2017 22:38

Непогано 5% по євро в банку Чорногорії

http://banks.eu/deposits/info/244/
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11754
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 11 чер, 2017 23:03

Re: Байки про банки і не тільки....

Ukrainian написав:
  Квесторе_поверніться написав:А ніхто тут не зауважує що з лютого 2015 вигідніше в гривні сидіти...поки?


Сидіти в гривні та ще й в українських банках це як сидити на пороховій бочці і курити сигару.
Подвійний ризик.

Год назад курс был 26. Вложил почти фонд в глобус на 2года под 25%. Какой должен быть курс безубыточности?

Отправлено с моего ZUK Z2132 через Tapatalk
rembo
 
Повідомлень: 456
З нами з: 24.11.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 11 чер, 2017 23:49

rembo

Яким буде курс через рік ?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11754
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 12 чер, 2017 00:05

Re: Байки про банки і не тільки....

Моє вітання шановному товариству!
Може з кимось так уже було. Може хтось навіть про це писав. Я міг пропустити - останні кілька років, на жаль, не завжди все читаю. Так що вибачайте наперед, якщо вже цю байку хтось розповідав.
Так ось! Кілька днів назад на мій мобільний телефон надходить дзвінок. Номер починається на 044. Думаю хто б це був з Києва, номер не знайомий. Страхова навряд чи - дзвонили на початку квітня, нагадували, що страховка авто закінчується, потім коли застрахувався з кол-центру в травні перевіряли чи я задоволений роботою страхової. З «Волі» недавно дзвонили - пропонували змінити пакет послуг, теж навряд чи так швидко знову б почали діставати. Може в черговий раз білети в театр у Києві будуть пропонувати - вже більше 15 років видзвонюють, мабуть хтось колись злив інфу по телефонам керівників банків якомусь театральному агентству, і досі різні хлопці і дівчата дзвонять, все хочуть «втюхати» квитки, доводиться пояснювати, що дуже великого бажання їхати 500км. в Київ, навіть на саму чудову виставу, в мене чомусь не виникає, та й палким театралом я якось ніколи і не був, вже й просив їх кілька разів викреслити мій телефон з їхнього списку і не турбуватися мною та й мене не турбувати, адже я на такий «подвиг»: проїхати 1000км. ради театральної вистави, все одно не зважусь, але не викреслюють, мабуть бояться, мо «рука всохне» як мій телефон викреслять, от періодично і подзвонюють. А може це з якогось банку кол-центр хоче перевірити по 10-ти бальній шкалі наскільки я задоволений рівнем послуг їхніх підлеглих у нашому славному місті?
Як виявилося мої останні думки про банк за тих кілька секунд поки здійняв слухавку виявились майже вірні! Але це було ще крутіше ніж просто банк! Це був дзвінок із самого НБУ!!!!!
Підіймаю трубку і чую:
- Здравствуйте! Это вам звонят с Национального Банка Украины.
Я про себе думаю: щоб то такого мало статися, щоб я раптом став потрібним комусь в НБУ, якщо я вже досить давненько в банківській системі не працюю, та й знайомих в НБУ вже й не залишилось. В 90-х роках минулого століття і на початку нульових доводилось частенько спілкуватись з керівниками відділів, управлінь, департаментів і заступниками голови правління НБУ як по телефону так і очно, питань завжди вистачало, як у них до нас, так і в нас до них. А тепер що?
- Вас беспокоят с главного отделения.
О, тепер все ясно! «С главного отделения»!!!!!
- В соотвествии с Постановлением Кабинета Министров N (на жаль не запам*ятав, бо в той момент старався як міг, щоб не розсміятися в трубку) о защите вкладчиков банков от хищений средств клиентов банков злоумышленниками Национальному банку поручено провести работу с вкладниками банков по защите их вкладов от мошенников. Мы знаем, что у вас есть банковские карточки, это видно в нашей базе клиентов банков. Что бы предотвратить хищения с Ваших карт в соответствии с постановлением будут страховаться Ваши деньги на карточках: если злоумышленники похитят деньги, то они Вам будут возвращены в полном объеме. Для того, что бы Вас включить в список лиц которым будут компенсироваться потери нам нужно уточнить некоторые детали. Скажите, карточки каких банков у Вас есть?
Ледве стримуючи себе від сміху називаю Правексбанк, ну і … Не встигаю договорити, як він задає питання:
- А в Райфайзен банк Аваль есть?
Ну якщо ти так хочеш, думаю про себе, то на:
- Да, есть.
- Хорошо, тогда нам нужно проверить Ваши данные, я сейчас передаю трубку начальнику безопасности банка «Аваль».
Все життя мріяв поговорити з « начальником безопасности банка «Аваль»!!!!!
Далі розмова із «начальником безопасности банка «Аваль».
- Добрий день! Мені потрібно уточнити Ваші дані для включення в список осіб, яким будуть відшкодовуватись втрати від крадіжок. У Вас яка карта: зарплатна, соціальна, кредитна…?
Хочеш кредитну? На тобі кредитну.
- Кредитна.
- Який ліміт Вам встановлено банком?
Ну щоб тобі мало не здавалося:
- 150000.
- 50000?
- Ні, 150000.
- А яка заборгованість на сьогодні?
- Точно не пам*ятаю, тисяч 30.
Ну треба ж людям дати надію, що вони не дарма зі мною спілкуються, майже 120000 замаячило, треба попрацювати з цим кадром.
- До якого місяця дійсна картка?
- До квітня 2018р.
Хлопці, час ще є! Куй залізо допоки гаряче!
- Назвіть 16 цифр на картці.
Благо в мене під руками виявилася картка Ощадбанку, термін дії якої вже закінчився. Називаю йому цифри.
- А тепер назвіть три останні цифри, які на іншій стороні карти.
Мені не шкода - називаю і їх.
- А тепер скажіть ця картка підключена до смс інформування про проведені операції?
-Ні, не підключена.
Оце поталанило хлопцям! Не підключена!
- Коли Ви проводили останню операцію?
- Кілька днів назад, чи то 3, чи то 4 дні тому.
- Яку операцію?
- Зняв у банкоматі 1000грн.
- Тепер, для остаточної перевірки, назвіть прізвище, ім.*я і по-батькові.
Нє, ну я ж типу не лох, кажу:
- Це ж конфіденційна інформація. Я не буду це казати.
- Інакше ми не можемо перевірити чи є Ви в нашій базі, а без цього ми не зможемо
Вас включити в список тих кому обов*язково будуть відшкодовуватись вкрадені кошти, Ви ж знаєте скільки останнім часом було крадіжок, більше 3 млн., тому я Вас попереджую - ніколи і нікому не кажіть свій пін код. Як тільки ми перевіримо дані, на Ваш телефон, приблизно через півгодини, прийде смска, що ваша картка включена у список по якому відбуватиметься повернення вкрадених коштів.
Ну як я міг після цього не назвати своє прізвище, ім*я, по-батькові? Люди турбуються за безпеку моїх коштів, попереджають про нерозголошення пін коду, обіцяють захист від злодіїв, як справжні державні службовці намагаються будь що виконати таку важливу постанову Кабінету Міністрів, стараються для народу! Назвав! Правда зі стелі, але таке щоб не забути, бо « начальник безопасности банка «Аваль» як справжній професіонал своєї справи по ходу розмови повертався до вже проговорених питань і знову їх уточнював, чи не брешу я йому бува (типу: а повторіть мені дані 16 цифр карточки, я здається помилився в одній цифрі коли записував).
- Назвіть місто, вулицю, будинок де проживаєте.
Називаю - головне не забути і знов правильно сказати адресу, коли він знову захоче перевірити наскільки я чесний з ним.
- Дата, місяць і рік народження.
Знову придумую.
- Кодове слово.
Кажу придумане раніше прізвище, бо боюсь що зіб*юсь при повторній перевірці, якщо придумаю ще й нове кодове слово.
-Так це ж Ваше прізвище, а треба дівоче вашої матері.
- Ні, в мене і прізвище і кодове слово однакові.
-Дані паспорта.
Ну якщо я і їх видумаю, то точно зіб*юсь, тому кажу:
-Я зараз не маю з собою паспорта, а на пам*ять не пам*ятаю.
-Так. Добре. Ми починаємо перевірку, якщо все правильно на Ваш телефон десь через півгодини надійде смс повідомлення про включення у список. До побачення!
- Удачі!

Десь через 5 хвилин повторний дзвінок.
- Ви не правильно назвали 16 цифр.
- Як це не правильно?
- А ну повторіть.
Повторюю.
- Ви мене обманюєте!
- Як це обманюю?
- Ви дали неправильні дані! Скільки Вам років?
Називаю одразу, добре, що вказав рік народження доньки і точно знав скільки їй років, не треба було вираховувати.
- Хто Ви по знаку зодіаку?
- Знаєте, мене це ніколи не цікавило! Тому можу помилитися, але здається козерог.
По його тону розумію, що він вже починає сумніватися по картці «Авалю», адже 16 цифр я назвав правильно, мабуть подумав, щось з цією карткою таки не так, але що саме не так поки не второпає. Але хлопці попались вперті, не здаються, справжні бійці, б*ються до останнього:
- Так, а Ви казали, що у Вас ще є картка Правексбанку.
- Є.
- А назвіть 16 цифр на ній.
Мені вже почала набридати ця гра, бо треба було зайнятись однією невідкладною справою, часу на забавлянку вже не було, тому щоб покласти їй край сказав, що зараз при собі не маю цієї картки.
_- Добре, ми ще раз все перевіримо і передзвонимо.
Мабуть «перевірили», сіли, подумали і зрозуміли - не завжди вони всіх «розводять», деколи «розводять» і їх, хоча і по доброму, просто так, заради приколу.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 12 чер, 2017 08:34

Кармелюк
Ну , Друже, у Вас терпіння. Не сумніваюсь, що на наступний раз (тьфу тьфу ,хай його не буде), Ви зможете довідатись у тих пуголовків їхню конфіденційну інформацію. І переслати кошти в доброчинний фонд :)
stargazer
 
Повідомлень: 1236
З нами з: 15.04.09
Подякував: 485 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 чер, 2017 09:49

  Кармелюк написав:- Ви не правильно назвали 16 цифр.
- Як це не правильно?
- А ну повторіть.
Повторюю.
- Ви мене обманюєте!
- Як це обманюю?
- Ви дали неправильні дані! Скільки Вам років?

По бину сразу пробили - 6 цифр и видно название банка.
https://www.bindb.com/bin-database.html

Нужно было карту Ощада называть. Тогда было бы продолжение :D
Аlександр
 
Заблокований
Повідомлень: 3716
З нами з: 10.04.08
Подякував: 124 раз.
Подякували: 276 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 12 чер, 2017 10:45

  Аlександр написав:
  Кармелюк написав:- Ви не правильно назвали 16 цифр.
- Як це не правильно?
- А ну повторіть.
Повторюю.
- Ви мене обманюєте!
- Як це обманюю?
- Ви дали неправильні дані! Скільки Вам років?

По бину сразу пробили - 6 цифр и видно название банка.
https://www.bindb.com/bin-database.html

Нужно было карту Ощада называть. Тогда было бы продолжение :D

Чесно кажучи я думав, що вони здогадаються, що я їх "розвожу" коли сказав за ліміт 150000 і коли він так здивовано перепитав: може 50000, Ви точно переконані, що 150000? Я ж переказав досить скорочену версію розмови, там було дуже багато ньюансів, але по їх розмові відчувались пробіли в знанні банківської справи, мені навіть здалось, що їх було троє:один починає розмову, інший продовжує і підтримує розмову, а третій швидше за все за компом вводить інформацію поки йде розмова - щоб в оптимальному варіанті отримати результат ще до завершення дзвінка.
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 12 чер, 2017 10:53

Re: Байки про банки і не тільки....

Тільки що дзвонили "с исследовательского центра", хотіли опитати щодо якості телекомунікаційних послуг. Відмовив, сказав: нема зараз часу. А дівчина: а коли Вам можна буде передзвонити? Відповів: я завжди зайнятий! Невже хлопці ніяк не заспокояться? Неужели совпадение? Не думаю!
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 55865587558855895590 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 938128
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2017 23:40
airmax78
26325 1196808
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 02:19
reef
16116 1193260
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 13:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама