Оклади держслужбовців, відповідальних за кібербезпеку, підви

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 16:36

Оклади держслужбовців, відповідальних за кібербезпеку, підви

Пропонуємо до обговорення:
Кабінет міністрів України збільшив на 20% посадові оклади державних службовців, які відповідають за кібербезпеку.

Дивися повний текст Оклади держслужбовців, відповідальних за кібербезпеку, підвищуються на 20%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 16:36

так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))
jurg
 
Повідомлень: 117
З нами з: 26.11.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 16:54

  jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))

Так гляди и квалификацию подтянут :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37859
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 17:06

Зачем им больше платить, если толку нет?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16191
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4482 раз.
 
Профіль
 
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 17:41

  Faceless написав:
  jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))

Так гляди и квалификацию подтянут :mrgreen:

предлагаете полицейским-оперативникам пойти поработать киллерами (так сказать повысить квалификацию)? ))
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 19:11

  RomanTik написав:
  Faceless написав:
  jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))

Так гляди и квалификацию подтянут :mrgreen:

предлагаете полицейским-оперативникам пойти поработать киллерами (так сказать повысить квалификацию)? ))

А разве они не уже?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37859
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 12:49

А смысл?... если последний вирус Петя проникал через бэкдор в программе медок. Бэкдор кстати на месте, никто его из медка не убрал. И перестать пользоваться медком нельзя многие на 2 года вперёд оплатили.
adikali
 
Повідомлень: 747
З нами з: 14.03.12
Подякував: 47 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 15
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 10:12
R2
6 4025
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 20:15
Hotab
1 1098
Переглянути останнє повідомлення
Чет 05 лют, 2026 13:15
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама