|
Оклади держслужбовців, відповідальних за кібербезпеку, підви |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 09 сер, 2017 16:36
Пропонуємо до обговорення: Кабінет міністрів України збільшив на 20% посадові оклади державних службовців, які відповідають за кібербезпеку.
Дивися повний текст Оклади держслужбовців, відповідальних за кібербезпеку, підвищуються на 20%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 сер, 2017 16:36
так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))
-
jurg
-
-
- Повідомлень: 117
- З нами з: 26.11.14
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 сер, 2017 16:54
jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))
Так гляди и квалификацию подтянут 
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37860
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Сер 09 сер, 2017 17:06
Зачем им больше платить, если толку нет?
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: Сер 09 сер, 2017 17:41
Faceless написав: jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))
Так гляди и квалификацию подтянут 
предлагаете полицейским-оперативникам пойти поработать киллерами (так сказать повысить квалификацию)? ))
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 сер, 2017 19:11
RomanTik написав: Faceless написав: jurg написав:так если после каждой атаки у них будут увеличивать оклад...они сами будут заниматься вирусами)))
Так гляди и квалификацию подтянут 
предлагаете полицейским-оперативникам пойти поработать киллерами (так сказать повысить квалификацию)? ))
А разве они не уже?
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37860
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Чет 10 сер, 2017 12:49
А смысл?... если последний вирус Петя проникал через бэкдор в программе медок. Бэкдор кстати на месте, никто его из медка не убрал. И перестать пользоваться медком нельзя многие на 2 года вперёд оплатили.
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
177 |
Пон 22 чер, 2026 10:57 TUR
|
|
|
6 |
4026 |
Сер 25 бер, 2026 20:15 Hotab
|
|
|
1 |
1098 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|