У США вчені видалили з ДНК людського ембріона ген, який відп
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
«ГЕНЕТИЧНЕ РЕДАГУВАННЯ» СПРИЯЄ РОЗВИТКУ ЄВГЕНІКИ, - ПОПЕРЕДЖАЄ ВЧЕНИЙ Директор Центру біоетики Анскомбе у Великобританії висловив своє занепокоєння нещодавніми експериментами, що включають «генетичне редагування» людських ембріонів, зазначаючи, що така процедура включає прийняття євгеніки.
Девід Альберт Джонс відзначив, що ці експерименти включають «репродуктивну експлуатацію жінок», які подали яйцеклітини для дослідження, а також «експерименти над ембріонами і їх руйнування» у процесі.
В той час як «генетичне редагування» вважається засобом уникнення хвороб, Джонс наголошує, що метою цієї процедури є «не зробити людям краще, а зробити «кращих» людей». Він пояснив, що в техніці «редагування» створюється модифікований ембріон; оскільки ембріон не існував до модифікації, цю процедуру «не можна називати терапією».
Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»
Тарас85 написав:Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»
Ну, многие сорты растений уже не плодоносят :) То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие :)
Тарас85 написав:Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»
Ну, многие сорты растений уже не плодоносят То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие
не дают они урожай из-за того, что их такими умышленно сделали. и нет, не только компании, для того чтобы получать прибыль за семена каждый год, а не один раз в жизни, а больше из-за опасений экологов, и других зеленых, что устойчивые к вредителям и погодным условиям формы растений убьют биоразнообразие, если будут размножаться.
просвещайтесь наздоровье! и больше не расбрасывайте семена мракобесия
M-A-X написав:Ну, многие сорты растений уже не плодоносят :) То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие :)
не дают они урожай из-за того, что их такими умышленно сделали. и нет, не только компании, для того чтобы получать прибыль за семена каждый год, а не один раз в жизни, а больше из-за опасений экологов, и других зеленых, что устойчивые к вредителям и погодным условиям формы растений убьют биоразнообразие, если будут размножаться.
Кого они убъют? Пшеница убъет другой сорт пшеницы? :)
Умышленно, чтобы покупали семена? А нету в агрохолдингах своих институтов по выводу семян?
Вывели такие семена специально, чтобы угодить зеленым? :)