У США вчені видалили з ДНК людського ембріона ген, який відп

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 20:32

У США вчені видалили з ДНК людського ембріона ген, який відп

Пропонуємо до обговорення:
Процедура була успішною в 42 випадках з 58, тобто в 72% випадків.

Дивися повний текст У США вчені видалили з ДНК людського ембріона ген, який відповідає за захворювання серця.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 20:32

Создавать дизанерских детей?

Как роботов.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 21:19

Re: У США вчені видалили з ДНК людського ембріона ген, який

M-A-X написав:Создавать дизанерских детей?

Как роботов.
Как в фильме Гаттака.
adamsmittttt
 
Повідомлень: 1062
З нами з: 27.03.15
Подякував: 789 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 сер, 2017 21:32

  M-A-X написав:Создавать дизанерских детей? Как роботов.

Не волнуйтесь, это не наша реальность.
shkarapet
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1740
З нами з: 11.09.09
Подякував: 15 раз.
Подякували: 226 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 10:06

«ГЕНЕТИЧНЕ РЕДАГУВАННЯ» СПРИЯЄ РОЗВИТКУ ЄВГЕНІКИ, - ПОПЕРЕДЖАЄ ВЧЕНИЙ
Директор Центру біоетики Анскомбе у Великобританії висловив своє занепокоєння нещодавніми експериментами, що включають «генетичне редагування» людських ембріонів, зазначаючи, що така процедура включає прийняття євгеніки.

Девід Альберт Джонс відзначив, що ці експерименти включають «репродуктивну експлуатацію жінок», які подали яйцеклітини для дослідження, а також «експерименти над ембріонами і їх руйнування» у процесі.

В той час як «генетичне редагування» вважається засобом уникнення хвороб, Джонс наголошує, що метою цієї процедури є «не зробити людям краще, а зробити «кращих» людей». Він пояснив, що в техніці «редагування» створюється модифікований ембріон; оскільки ембріон не існував до модифікації, цю процедуру «не можна називати терапією».

Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»
Тарас85
 
Повідомлень: 116
З нами з: 09.06.15
Подякував: 53 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 10:17

  Тарас85 написав:Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»

Ну, многие сорты растений уже не плодоносят :)
То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 15:25

  M-A-X написав:
  Тарас85 написав:Джонс попереджує: «Замість того, щоб лікувати існуючих людських осіб в такий спосіб, який поважає їх права і не ставить під загрозу їх чи майбутні покоління, ми продукуємо нові людські особи шляхом маніпуляції і контролю якості, а також проводячи експерименти на них з метою сприяти контролю євгеніки над людською репродукцією»

Ну, многие сорты растений уже не плодоносят :)
То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие :)


не дают они урожай из-за того, что их такими умышленно сделали. и нет, не только компании, для того чтобы получать прибыль за семена каждый год, а не один раз в жизни, а больше из-за опасений экологов, и других зеленых, что устойчивые к вредителям и погодным условиям формы растений убьют биоразнообразие, если будут размножаться.

просвещайтесь наздоровье! и больше не расбрасывайте семена мракобесия
https://youtu.be/oKRS2P-HMrs
tk12
 
Повідомлень: 21
З нами з: 30.10.15
Подякував: 22 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 16:49

  tk12 написав:
  M-A-X написав:Ну, многие сорты растений уже не плодоносят :)
То есть дают только 1 урожай, дальше семена нерабочие :)


не дают они урожай из-за того, что их такими умышленно сделали. и нет, не только компании, для того чтобы получать прибыль за семена каждый год, а не один раз в жизни, а больше из-за опасений экологов, и других зеленых, что устойчивые к вредителям и погодным условиям формы растений убьют биоразнообразие, если будут размножаться.

Кого они убъют?
Пшеница убъет другой сорт пшеницы? :)

Умышленно, чтобы покупали семена?
А нету в агрохолдингах своих институтов по выводу семян?

Вывели такие семена специально, чтобы угодить зеленым? :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 797
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
1 2466
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 лют, 2026 01:28
salvydas
1 3130
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 лют, 2026 12:07
zaharzet
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама